Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 13

Тема: Каква скорост вдигна с Фиата

Фиат маниак
    Регистр. на
    21.01.2012

Каква скорост вдигна с Фиата

С моя вдигнах 200 на магистралата
    Но не смятам да повтарям упражнението.
    Фиат Стило 1.8 16V , с хладилна жабка.

Цитат hifi_stereo написа: Преглед на мнението
    С моя вдигнах 200 на магистралата
    Но не смятам да повтарям упражнението.

Аз съм вдигал 195 с Мареа 1.8 между Благоевград и София. Исках и още, ама дойде изкачване и километража тръгна на обратно За повтаряне не съм сигурен. Може би ако и сменя първо свещите, да видим дали ще успее да се докосне до 200. Иначе не ми е особена тръпка да карам с такава скорост, повече ме привлича самото ускорение.

Напреднал шофьор Аватарът на banski starec
    Регистр. на
    23.04.2010
    Интересна тема, обаче май е за общите приказки. С Браво 1.6 192 по скоростомер и просто не може повече, на същото място с Браво 1.4Т 215 по скоростомер преди чипосването. След чипа макс. скорост е неизвестна

Вчера вдигнах 45 (четиридесет и пет) км/ч на околовръстното в Пазарджик!
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Вдигам достатъчно според обстановката и евентуално ако стане нещо да има поне малък шанс да оцелея. С тези коли, скорости над 150 са фатални. Нагледахме се и се наслушахме на пробвачи на колко ще вдигне по телевизията.

Кара Фиат
    Регистр. на
    10.10.2008
    Цитат JTR написа: Преглед на мнението
    Аз съм вдигал 195 с Мареа 1.8 между Благоевград и София. Исках и още, ама дойде изкачване и километража тръгна на обратно За повтаряне не съм сигурен. Може би ако и сменя първо свещите, да видим дали ще успее да се докосне до 200. Иначе не ми е особена тръпка да карам с такава скорост, повече ме привлича самото ускорение.
    Питай тиа с 1.8 мотор, колко вдигат по Витиня...Има и тема))

Цитат yeksuh написа: Преглед на мнението
    Вдигам достатъчно според обстановката и евентуално ако стане нещо да има поне малък шанс да оцелея. С тези коли, скорости над 150 са фатални. Нагледахме се и се наслушахме на пробвачи на колко ще вдигне по телевизията.
    Попринцип си прав, но ако си сам на магистралата не виждам нищо лошо. Ако стане нещо и оцелееш, ощетяваш само себе си, осигуровките покриват лечението. Ако не оцелееш, пак само твоята глава си чупиш. Разбирам, че е дебилно да се силиш пиян, с 200 по булевардите, но на магистрала когато няма други около теб, прави каквото ти е на сърце!

Цитат ivopifeca написа: Преглед на мнението

Май се сещам за коя тема говориш. Но не са ми много интересни, повече ще ме впечатли добро време от 0-100.
    Последна промяна от JTR : 30.07.2019 в 10:04

Цитат ivopifeca написа: Преглед на мнението

Май се сещам за коя тема говориш. Но не са ми много интересни, повече ще ме впечатли добро време от 0-100.

Съвсем съзнателно написах, че съм вдигнал 45 при разрешени 50. Дано сте ме разбрали. "Вдигайте" ги тези километри на писта. Ако сте решили да се избивате, не застрашавайте други хора.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат фанатик Аватарът на Punto_II_HGT
    Регистр. на
    04.08.2009
    С 1.8 113 коня максимално съм вдигал 190 с педала до долу, но като видя баир скоростта започна да спада. Няма да повторя... след 140 не го усещам достатъчно стабилен.
    1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
    1998 Nissan Primera 2.0 TD

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Тема: Каква скорост вдигна с Фиата

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •