Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 13 от 13

Тема: Каква скорост вдигна с Фиата

Аз па в Румъния карах с 80 при разрешени 100 И никой, ама никой не ме освирка.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

Цитат jenshen73 написа: Преглед на мнението
    Аз па в Румъния карах с 80 при разрешени 100 И никой, ама никой не ме освирка.
    Това е често срещан феномен след минаване на границата. Най-често се проявява при придвижване в посока Запад!

Аз спазвам ограниченията навсякъде - или поне се опитвам. И като стана дума за Румъния, през април направихме една разходка до там с колата. На връщане решихме да влезем в България с ферибота Калъраш-Силистра, макар че реално не е точно така, защото фериботът се движи само на румънска територия и после има едни 5 метра по суша до Силистра, но това е друга тема. Та като карахме от Букурещ към Калъраш се нахендрихме на някаква "магистрала". Такова съоръжение не знам дали има и в Сомалия, все едно караш по релси. И бяха ограничили скоростта от 130 (ако не бъркам) на 90. Добре - обаче изпреварващата лента на това подобие на път горе-долу ставаше и аз преминах в нея. И пак обаче: румънските дебили и мангали въпреки ограничението от 90, пердашеха с много повече. Аз разбира се невъзмутимо си карах с 90. Изпреварват ме отдясно, свирят ми, присветват ми, "режат глави", а аз им раздавах въздушни целувки.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Каква скорост вдигна с Фиата

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •