Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна фабрично радио Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    dan4op5 написа: Преглед на мнението
    Пишман станах с това радио

    Дойде новото радио ,но не работи и то.Сложих фабричното за проба и то не работеше.Явно съм изгорил някъв бушон при смяната на жълта и червена жичка оня ден.Разбрах кой бушон е точно и наистина беше изгорял.Смених го и фабричното радио заработи,но новото изобщо не иска да му дойдат тоци.Нито светва ,нито нищо.А е чисто ново.

    Някой има ли идея къде може да е проблема ?
    На радиото или в книжката му трябва да имаш схема, провери с мултицет дали отговарят напреженията на буксата с тези на схемата.

    Коментар


      #17
      Здравей,
      Ако не си успял да монтираш радиото в събота съм свободен.Мога да ти помогна
      Аз съм в Ж.Р Тракия.
      Ангел

      Коментар


        #18
        На жълтия трябва да имаш постоянен + от акумулатора.На червения трябва да има прекъсваем + след контактния ключ .Вероятно ти липсва едно от двете
        АЛ.ПЕТРОВ
        FIAT PUNTO 1.2 8V

        Коментар


          #19
          Една от евробуксите(не тази с тонколоните,а другата) има две крачета ,който не съвпадат с тази за касетофона.Нещо такова

          https://i.imgur.com/E19oPxP.jpg

          Двете който съвпадат са маса и 12в(червен и черен кабел и са дебели). Другите 2 (няма жълта жичка) който не съвпадат са пак 12в за запаметяване и другия е нещо за антената.Опитах да махна пиновете от буксата с 2 игли ,и да ги разменя.но не стана.Ще търся някой майстор да ми замери кой какво е и да ми ги свърже,че се ядосах и развалих и буксата
          Последна редакция от dan4op5; 12.07.2019, 18:23.

          Коментар


            #20
            Дано си се оправил с проблема , но ако не си пробвай през мултиекускана да му кажеш на борд комп, че не си със стоковото радио.
            Стило 1.6

            Коментар


              #21
              Дано си се оправил с проблема , но ако не си пробвай през мултиекускана да му кажеш на борд комп, че не си със стоковото радио.
              За какво да го прави? Аз съм със Стило и като слагах Sony преди 7 години, бяха си го измислили хората - така беше направено всичко, че за 10 минути се монтира и почва да бачка бяха дали нещо от сорта на това дето @JTR е пуснал. Ако е някакво друго се прави леко преправяне:
              http://storage.fiatforum.bg/Books/St...ket_stereo.pdf
              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

              Коментар

              Working...
              X