Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 19 от 19

Тема: Смяна фабрично радио Стило

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.07.2013
    Цитат JTR написа: Преглед на мнението
    Мисля, че да. Може само да се наложи да размениш мястото на червения и жълтия кабел, но те са на букси като гледам, така че не би трябвало да е проблем.
    Купих го тоя преходник и нищо не става.Все едно не работи. Къде имаш впредвид да разменя жълт и червен кабел? Когато излизат от евробуксата (изхода) или когато влизат в буксата за новия мп3 плеър (входа) ? Или и от двете места?
    Като инфо....на този преходник който купих жълтия кабел (само той) има бушонче.
    Последна промяна от dan4op5 : 10.07.2019 в 09:44

Цитат dan4op5 написа: Преглед на мнението
    Купих го тоя преходник и нищо не става.Все едно не работи. Къде имаш впредвид да разменя жълт и червен кабел? Когато излизат от евробуксата (изхода) или когато влизат в буксата за новия мп3 плеър (входа) ? Или и от двете места?
    Като инфо....на този преходник който купих жълтия кабел (само той) има бушонче.
    Тоест червения кабел не е на буксичка? Ето такава:
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	20z4gtt.jpg
Преглеждания:	15
Размер:	76,9 KB
ID:	107384

Ако не са ще трябва да се реже кабела. На някои модели 12V за памет и основно захранване са разменени. Иначе като тестваш даваш контакт нали?

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.07.2013
    Не е букса,а бушон.И само на жълтия кабел.Да,давам на контакт.Ще ги отрежа и сменя и ще пиша

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.07.2013
    Разрязах и смених жълтата с червената.Нищо не остана,освен че от тонколоните леко взе да бражди,даже и не на контакт

edit: поръчах друго радио с евро букса ,няма какво да го мисля
    Последна промяна от dan4op5 : 10.07.2019 в 17:19

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.07.2013
    Пишман станах с това радио

Дойде новото радио ,но не работи и то.Сложих фабричното за проба и то не работеше.Явно съм изгорил някъв бушон при смяната на жълта и червена жичка оня ден.Разбрах кой бушон е точно и наистина беше изгорял.Смених го и фабричното радио заработи,но новото изобщо не иска да му дойдат тоци.Нито светва ,нито нищо.А е чисто ново.

Някой има ли идея къде може да е проблема ?
    Последна промяна от dan4op5 : 12.07.2019 в 09:55

Цитат dan4op5 написа: Преглед на мнението
    Пишман станах с това радио

Дойде новото радио ,но не работи и то.Сложих фабричното за проба и то не работеше.Явно съм изгорил някъв бушон при смяната на жълта и червена жичка оня ден.Разбрах кой бушон е точно и наистина беше изгорял.Смених го и фабричното радио заработи,но новото изобщо не иска да му дойдат тоци.Нито светва ,нито нищо.А е чисто ново.

Някой има ли идея къде може да е проблема ?
    На радиото или в книжката му трябва да имаш схема, провери с мултицет дали отговарят напреженията на буксата с тези на схемата.

Бута детска количка
    Регистр. на
    20.04.2015
    Здравей,
    Ако не си успял да монтираш радиото в събота съм свободен.Мога да ти помогна
    Аз съм в Ж.Р Тракия.
    Ангел

Кара Фиат Аватарът на sacho
    Регистр. на
    08.07.2005
    На жълтия трябва да имаш постоянен + от акумулатора.На червения трябва да има прекъсваем + след контактния ключ .Вероятно ти липсва едно от двете
    АЛ.ПЕТРОВ
    FIAT PUNTO 1.2 8V

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.07.2013
    Една от евробуксите(не тази с тонколоните,а другата) има две крачета ,който не съвпадат с тази за касетофона.Нещо такова

https://i.imgur.com/E19oPxP.jpg

Двете който съвпадат са маса и 12в(червен и черен кабел и са дебели). Другите 2 (няма жълта жичка) който не съвпадат са пак 12в за запаметяване и другия е нещо за антената.Опитах да махна пиновете от буксата с 2 игли ,и да ги разменя.но не стана.Ще търся някой майстор да ми замери кой какво е и да ми ги свърже,че се ядосах и развалих и буксата
    Последна промяна от dan4op5 : 12.07.2019 в 17:23

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Смяна фабрично радио Стило

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •