Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Крома настройки и трикове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Крома настройки и трикове

    Здравейте на всички.

    Ще помоля всеки който знае някое трикче по менютата или екстрите да напише тук ,а не да си ги пази за него

    От скоро карам фиат крома 2.2 бензин 2009г. обучих си ел. стаклата защото ми светеше триъгалник с удивителен знак и след това като натисна да отключа колата ми се свалят всички стъкла .... как да го спра триъгалника изчезна

    Свети ми една жълта крушка ... като я открия коя е като я сменя дали ще изгасне или трябва да се изчисти грешката ..... как става чистенето на грешки ?

    #2
    крушката на таблото ще загасне при вкл. на въпросната изгоряла крушка.Пример сменяш крушката на стопа за мъгла, индикацията на таблото ще загасне в момента в който пуснеш стопа за мъгла, ако не го пуснеш ще свети лампата, нищо че крушката ти е нова. Трябва да мине ток през системата за да разбере че вече няма проблем. За заключването нещо не ти се е получило с обучението. Стъклата трябва да падат само ако задържиш бутона за откл.. При единично натискане трябва да се откл. колата

    Коментар


      #3
      Мерси за бързия отговор ...

      Видях че едната светлина на рег. номер не свети сигурно е от нея ...

      Как става обучаването на стъклата ? ... после пробах да задържа и пак ги сваля и само да цъкна същата работа ...
      да отучна от 3те бутона ми работят малкия в дясно и за отключване голения от горе ... малкия от дясно като го натисна нищо



      Последна редакция от kiril271; 02.07.2019, 23:50.

      Коментар


        #4
        За крушката чети какво ти пише на дисплея....колата сама си казва коя трябва да смениш.За обуението се даваше на контакт и се задържаха всички копчета за стъкла за някакво време или нещо от сорта
        , и все пак не знам......някой да помогне

        Коментар


          #5
          Процедурата за обучение на стъклата се прави в няколко стъпки, както е описано в картинката:

          • Сваляш стъклото до долу и задържаш няколко секунди и се чува едно пукане;
          • Вдигаш стъклото ръчно до горе, без да спираш;
          • Като се вдигне пак задържаш няколко сек. и пак се чува едно пукане;


          Това се прави за всички стъкла по отделно, едно след друго и след това изгасва триъгълника.

          Click image for larger version

Name:	WINDOW SAFETY SYSTEM.JPG
Views:	1
Size:	48,6 KB
ID:	2098512
          Fiat Croma II 1.9. 16v Multijet, 2005
          Alfa Romeo 147 1.6 T.S ECO 16v, 2003

          Коментар


            #6
            С всичко се оправих само не се оправих с комфорт модула ... като откюча колата ми сваля стъклата ...искам да го спра ... то това стана след като ги обучих стъклата

            Коментар

            Working...
            X