Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

LED крушки проблем с прах

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    LED крушки проблем с прах

    Здравейте,

    Понеже реших да сложа LED H1 на късите (с лупи), а чух, че не трябва да се слага капачето на отвора на фара, понеже може физически да не стане и да пречи на охлаждането. Това е добра предпоставка да се напълни с прах рефлектора и да почернее. Също така вентилаторчето духа навътре и набива още прах. Дали цялото ми притеснение относно това е оправдано и някой може ли да сподели в дългосрочен план как се случват нещата и какви проблеми може да очаквам.

    #2
    Здравей,
    От половин година карам с лед H7 на късите на пунто мк2 на лупи. Действително влиза на магия капака, но съм си ги сложил точно заради прахоляка.
    По- добре е ако моторчето не успява да охлажда добре да се прецакат крушки за 26 лева отколкото да наблъска новите фарове за по 130 лева с боклуци.
    Само за сравнение на това пунто 20 годишните фарове в сравнение с чисто нови светеха 4-5 пъти по- слабо с еднакви крушки. Който има възможност най- добре са си нови фарове, освен ако няма много нерви и възможност да си възстанови неговите рефлектори. Обаче ако са изгорели по- скоро не става.

    Коментар


      #3
      Да, тук съм съгласен. При мен фаровете са в добро състояние, аз ги чистих отвътре и отвън и полирах съответно. Рефлекторите са като нови, обаче исках да пробвам нещо ново. За сега май ще взема едни с пасивно охлаждане, които ги водят с нова технология, която уж не грее толкова и няма проблем да бъдат затворени и да видим колко ще изкарат.

      Коментар

      Working...
      X