Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Повредена тръба за високо налягане на климатика - Sedici 1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Повредена тръба за високо налягане на климатика - Sedici 1.9

    Здравейте,
    Автомобилът е Fiat sedichi 1.9 multidjet дизел 2006-2016.
    Търся тръба за високо налягане на климатика. Предлагат да заварят старата, но не зная дали би издържала налягането в системата. Дали има възможност в някой сервиз за климатици да измайсторят някоя . По непотвърдена информация новите са от порядъка на 600-700лв
    По автоморги не съм търсил, тъй като моделът не е популярен и шансовете не са големи.

    Редактирано заглавие.
    Модераторски екип на www.fiatforum.bg

    #2
    IYankov написа: Преглед на мнението
    Здравейте,
    Автомобилът е Fiat sedichi 1.9 multidjet дизел 2006-2016.
    Търся тръба за високо налягане на климатика. Предлагат да заварят старата, но не зная дали би издържала налягането в системата. Дали има възможност в някой сервиз за климатици да измайсторят някоя . По непотвърдена информация новите са от порядъка на 600-700лв
    По автоморги не съм търсил, тъй като моделът не е популярен и шансовете не са големи.

    Да измайсторят, ще измайсторят. Не знам само дали в сервиз за климатици имат нужната апаратура и опит за правилно кривене на тръби, но все някой майстор ще се навие да го направи. Иначе дай шанс на моргите Sedichi не е популярен модел да, но 1.9 multijet се монтира и на други модели, най-вероятно тръбата е еднаква.

    Коментар


      #3
      Нямаше ли едно Сузуки, което е с претенции да е Седичи? Виж от него дали няма да е същата?

      Коментар


        #4
        Нямаше ли едно Сузуки, което е с претенции да е Седичи? Виж от него дали няма да е същата?
        Обратното е,Седичито е Сузуки.В OLX има достатъчно
        Сузукита за части,но тръбата трябва да е от 1,9 фиатският мотор,а не от 1,6 DDIS Пежо моторът(дизел).
        Последна редакция от milen11; 25.06.2019, 22:16.
        Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

        Коментар

        Working...
        X