Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления и снимки от Италфест 2019

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечатления и снимки от Италфест 2019

    Еми, може да не бяхме особено активни преди феста, но да видим след него как ще е. Ето една снимка като за начало, пък да видим кой какво е уловил със снимачната техника:

    Click image for larger version

Name:	IMG_20190615_114249.jpg
Views:	1
Size:	195,4 KB
ID:	2170275

    #2
    Направих в галерията албум и качих снимките от моя телефон:
    http://gall.fiatforum.bg/v/BGALL/italfest2019/



    Който има нещо за качване, да дава знак.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Аз снимки нямам, но имам впечатления. Времето беше екстра, слънчасах. Бирата беше топла, общата бройка на Фиатите сигурно беше под 20 на фона на 200 алфи . Като цяло беше готино и интересно, без циркове до 2 часа когато си тръгнах.

      Коментар


        #4
        Беше доста приятно. Имаше хубави колички. Но по скоро си беше АлфаФест ( то и аз съм с Алфа де хаха). Много малко фиатчета имаше.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #5
          Нямам снимки, но си изкарахме страхотно.
          На този фест за пръв път бяхме подготвени (шатра, столове, маса, храна, барбекю, хладилна чанта със студени напитки).
          Състезанията бяха с хумористичен характер, но интересни и участниците се раздаваха на макс.
          -
          Вечерта в ресторанта си беше незабравима.
          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

          Коментар


            #6
            Беше доста приятно. Имаше хубави колички. Но по скоро си беше АлфаФест ( то и аз съм с Алфа де хаха). Много малко фиатчета имаше.
            Аз в неделя като си тръгвах от софийската ФИАТ среща, преброих ЕДИН фиат, една Ланча (мойта) и цели ТРИ алфи.
            Тъй че да ни ви учудва

            След спирането на марката Ланча, АЛФА си остана по-добрия ФИАТ.

            Моите снимки, от телефона и от фотоапарата съм архивирал в един архив, ще замоля Пешо да ги дръпне и да ги качи в Галерията

            АРХИВ ЗА СВАЛЯНЕ

            Коментар


              #7
              Ще си позволя да пусна три цитата от темата за чат срещите в София, за да докажа, че май почти винаги Алфите са повече от Фиатите на ФИАТ срещите

              ... Като видиш 147-ци на паркинга...там си. ...
              cs_aleksandar написа: Преглед на мнението
              Като видиш черна 147...
              blue_coconut написа: Преглед на мнението
              Като за първа (алфа) среща - изкарах си хубаво! ...
              И аз имам малко снимки, за съжаление правени с телефон, ще ги кача малко по-късно. Искам и да използвам мнението, за да благодаря на организаторите, и изобщо всички, които спомогнаха и са взели участие в тазгодишния Итал/АлфаФест. Аз лично си изкарах страхотно, видях се с приятели, направих хубави снимки, поизгоряхме малко, но това са бели кахъри, ще мине и ще си спомняме с хубаво. По-миналата година пък ни запра дъжд и всички се разбягаха като попарени. Недоволни и мрънкачи винаги ще има, но нека това не ви спира да продължавате да правите тези събития за феновете.
              Последна редакция от blue_coconut; 18.06.2019, 08:46.

              Коментар


                #8
                Ето тук един интересен видеоклип на една хубава кола. Качеството на клипа е обичайно за снимане с телефон на триножник, затова не се учудвайте, ако ви изглежда малко статично.

                https://www.dropbox.com/s/o77091t1x3...52154.mp4?dl=0

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа: Преглед на мнението
                  ...
                  Моите снимки, от телефона и от фотоапарата съм архивирал в един архив, ще замоля Пешо да ги дръпне и да ги качи в Галерията...
                  Готово, вече са в галерията!
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар

                  Working...
                  X