Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Медицинско за подмяна на книжка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Медицинско за подмяна на книжка

    Здравейте,трябва да си сменя книжката /кат- Б/ защото изтича.Само при личния лекар ли мога да си го извадя или и на друго място.Нямам телково решение всичко си ми е ок.
    STILO 1.4 16v.

    #2
    При личния.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      Имаш предвид че мога само от него,не и от друго място като поликлиника или дкцта или там и аз не знам как им казват вече? Защото моето джи пи ми е доста далече от Пловдив.Където живея и бая път и време ми трябват да ида при него.
      Последна редакция от ivan77; 07.06.2019, 22:20.
      STILO 1.4 16v.

      Коментар


        #4
        Мисля, че може от всякъде - просто при личния лекар би трябвало да е най-евтино. Съмнявам се КАТ да имат връзка с НЗОК, даже мисля, че и последните не ти знаят личния лекар хахах. Съмнявам се, че и КАТ го гледат изобщо - само дали е ок и има ли печати. Като си сменяш личния лекар, си пишеш кой ти е стария - wtf??? Поправям се - може да се провери кой ти е личния лекар, но май това не е релевантно.
        Последна редакция от tambuhtaneca; 07.06.2019, 22:56.
        FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

        Коментар


          #5
          Благодаря колега.
          STILO 1.4 16v.

          Коментар

          Working...
          X