Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с CD-то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с CD-то

    Момчета, на доброто старо фиатче задните колонки са изскубани (буквално), така го купих. Сега искам да му сложа нови, но има ли начин да разбера дали връзките до там където са изскубани старите са ОК или някъде са прекъснати, посредством мултицет? И още един въпрос- някой ползва ли CD/ресийвър от по-евтините марки, които предлагат търговските вериги и дали е доволен, °°°°°°°че на милата ми колица ново, марково устройство много, много не си струва. Мерси за всеки отговор!

    #2
    elektrozhen написа: Преглед на мнението
    Момчета, на доброто старо фиатче задните колонки са изскубани (буквално), така го купих. Сега искам да му сложа нови, но има ли начин да разбера дали връзките до там където са изскубани старите са ОК или някъде са прекъснати, посредством мултицет?
    Да, може!
    Опция 1
    Или удължаваш кабелите, така че да можеш да допреш едната сонда на мултицета в началото на кабела при радиото, а другата отзад при колоните, или одължаваш кабелите на мултицета. После тестваш на ом метър или ако имаш опция за тестване на диоди/звуков тест.
    Опция 2
    Нали и без това ще слагаш музика в колата, просто закачи едни колони и провери дали свирят.

    elektrozhen написа: Преглед на мнението
    И още един въпрос- някой ползва ли CD/ресийвър от по-евтините марки, които предлагат търговските вериги и дали е доволен, °°°°°°°че на милата ми колица ново, марково устройство много, много не си струва. Мерси за всеки отговор!
    Свирят, но не ти ги препоръчвам, ако искаш хубава музика. Преди няколко години взех един sang за 50лв от техномаркет за на дядо ми мареата, миналата година го смених със едно sony и без да сменям говорителите, музиката стана като за дискотека в сравнение с това, което беше с китайското. Продават в разни фейсбук групи и в olx втора ръка качествени плеъри със CD, USB понякога и AUX за по 50-70лв. То толкова излизат и най-евтините китайски плеъри. Ако не ти се доверява на втора ръка, инвестирай поне в нещо не толкова китайско. Има sony и pioneer за по 100-тина лева, които са в пъти по-добри от китайските.

    Коментар


      #3
      JTR, мерси за отговора (най-вече първия вариант, за втория се бях досетил и сам, но нямам налични колонки ).

      Коментар

      Working...
      X