Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как се зацепва ремак проблем с сервиза

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как се зацепва ремак проблем с сервиза

    колеги историята е следната колата е фият стило 1.6 16 в проби гарнитура на главата закарах я в сервиз казаха ще сменим гарнитурата шлайфаме главата проверяваме клапаните и всичко ще е океи да ама не, когато отидох да я взема и я запалих колата започна да тресе оборотите играеха и звукът беше различен казаха ми, че те са си свършили работата а този проблем не е от главата, да не се впускам в подробности караха я на друг маистор, но им казал че всичко по електрониката е ок и проблема е в зацепването на ремъка това те ми го казват ама казват проверихме ремъка пак, всичко е наред ама не работи както трябва, и не знаем какво повече да правим, сервиза е голям има коли последни модели а с моята трошка не могат да се справят не мога да я закарам в друг сервиз защото съм им платил.казаха ми на този двигател няма белези и зацепването на ремъка става с часовник. молбата ми е ако някои знае как се зацепва ангренажния ремак на този двигател има ли няма ли белези нека обясни не аз да го правя а да кажа на този( сервиз ) как да го направят защото вече минава месец .ЩЕ бъда много благодарен за всякаква помощ.

    #2
    Напиши кой е мотора 103 коня от старото Браво или 105, от бравото се зацепва с пети, уж има и някакви белези ама....виж по колелата на валовете дали има бележки с маркер, ако има са го зацепили едно към колко дойде. Успех
    Последна редакция от banski starec; 17.05.2019, 23:16.

    Коментар


      #3
      Зацепването става само с пети колега
      koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

      Коментар


        #4
        мотора е 103 коня

        Коментар


          #5
          Първо провери всичко което са пипали майсторите.Може да провериш ангренажа по белезите които са направили,като за коляновия вал гледай прозорчето на скоростната кутия.Без пети е много лесно да се разминат 1-2 зъба
          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

          Коментар

          Working...
          X