Резултати 1 до 5 от 5

Тема: как се зацепва ремак проблем с сервиза

Кара балканче
    Регистр. на
    24.11.2011

как се зацепва ремак проблем с сервиза

колеги историята е следната колата е фият стило 1.6 16 в проби гарнитура на главата закарах я в сервиз казаха ще сменим гарнитурата шлайфаме главата проверяваме клапаните и всичко ще е океи да ама не, когато отидох да я взема и я запалих колата започна да тресе оборотите играеха и звукът беше различен казаха ми, че те са си свършили работата а този проблем не е от главата, да не се впускам в подробности караха я на друг маистор, но им казал че всичко по електрониката е ок и проблема е в зацепването на ремъка това те ми го казват ама казват проверихме ремъка пак, всичко е наред ама не работи както трябва, и не знаем какво повече да правим, сервиза е голям има коли последни модели а с моята трошка не могат да се справят не мога да я закарам в друг сервиз защото съм им платил.казаха ми на този двигател няма белези и зацепването на ремъка става с часовник. молбата ми е ако някои знае как се зацепва ангренажния ремак на този двигател има ли няма ли белези нека обясни не аз да го правя а да кажа на този( сервиз ) как да го направят защото вече минава месец .ЩЕ бъда много благодарен за всякаква помощ.

Напреднал шофьор Аватарът на banski starec
    Регистр. на
    23.04.2010
    Напиши кой е мотора 103 коня от старото Браво или 105, от бравото се зацепва с пети, уж има и някакви белези ама....виж по колелата на валовете дали има бележки с маркер, ако има са го зацепили едно към колко дойде. Успех
    Последна промяна от banski starec : 17.05.2019 в 22:16

Фиат фанатик Аватарът на Константинов
    Регистр. на
    06.02.2014
    Зацепването става само с пети колега
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

Кара балканче
    Регистр. на
    24.11.2011
    мотора е 103 коня

Фиат фанатик
    Регистр. на
    04.11.2007
    Първо провери всичко което са пипали майсторите.Може да провериш ангренажа по белезите които са направили,като за коляновия вал гледай прозорчето на скоростната кутия.Без пети е много лесно да се разминат 1-2 зъба
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

Тема: как се зацепва ремак проблем с сервиза

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •