Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търси се дъно Asroc

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търси се дъно Asroc

    Търсим дъно Asroc Z77 Pro4.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    В България - много трудно да се намери точно това. Или търси заместители в olx Asus/Gigabyte или в ebay.co.uk го има, ама не знам дали си струва цената от 83 паунда (с доставката). 98 euro е от немския. Уж и 2те дъна са нови.
    Последна редакция от tambuhtaneca; 16.05.2019, 22:13.
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    Коментар


      #3
      Търсите интелския z77 чипсет, на сокет 1155 или точно на комбинацията произведена от асрок?
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар


        #4
        Старото дъно гръмна, а има софтуер който е инсталиран и искам да се запази без преинсталиране, което е почти невъзможно.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          При Уин10 съм сменял дъно и процесор със съвсем различни, и нямах никакви проблеми. Само първият път зареди малко по-бавно.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #6
            Да ама той е ХР.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Ако наистина е толкова важно да се купи този модел дъно, за да се запази работеща ОС, за около 180лв и 2-4 седмици го имате.
              https://www.ebay.com/p/ASRock-Z77-Pr...oard/116327895
              1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

              Коментар


                #8
                Намерете дъно със същия сокет, за да можете да си ползвате процесора и паметта. След това драйвери за новото дъно и напред, няма какво толкова да му мислите. Ще тръгне без особен проблем.

                П.п

                Това за драйверите не съм особено сигурен че ще ви се наложи, вие вече имате инсталирани и вероятността да захапе още отначало е голяма
                Последна редакция от Hristian_Aleksiev; 21.05.2019, 22:40.
                Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                Коментар


                  #9
                  Нали точно това се опитвам да намеря, наясно съм с нещатат затова пуснах тази тема.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #10
                    Click image for larger version

Name:	Screenshot_20190228-224329.jpg
Views:	1
Size:	72,6 KB
ID:	2098468

                    Януари купих ето това от Англия. Разгледай в ибей.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар

                    Working...
                    X