Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съживяване на мъртвец-Брава 1,6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Провери маркучето на мапа
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    Коментар


      #17
      willow75bg написа: Преглед на мнението
      Този проблем е решен,оказа се че единия алуминиев трипътник се е запушил и няма циркулация от него.Трябваше още в началото да демонтирам всичко и да сменя охлаждащата течност.
      Друго ме притеснява сега-смених й маслото,филтъра но тая кола по-вече от 5000об/мин не иска да вдигне в движение,нито на газ,нито на бензин.
      Предположения?
      Имам брава 1.6 бензин 103 кс и тя неще да върви за какъв триъпътник става въпрос и филтър до резервоара??

      Коментар


        #18
        Всички маркучи на вакума са проверени,даже смених един,че беше се цепнал.Днес за проба сложих едни други стари свещи и май проблема ще се окаже от тях.
        Ходих при газаджиите и я закачика,беше бедна сместа,та малко я обогатиха и май ще стане пак като хората.

        Коментар


          #19
          При него има агу,филтъра е до едното задно колело,не помня кое ,под една пласмаса
          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

          Коментар


            #20
            янко написа: Преглед на мнението
            При него има агу,филтъра е до едното задно колело,не помня кое ,под една пласмаса
            Вчера когато бях под колата фиат 1.6 103 кс,видях в задната дясна част до колелото пластмаса която закрива маркучите които идват от резервоара.Там ли може да е накой си филтър???

            Коментар


              #21
              Направо си е там колега
              koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

              Коментар


                #22
                vesko1971 написа: Преглед на мнението
                Там ли може да е накой си филтър???
                За горивния филтър става въпрос, да не се чудиш

                Коментар


                  #23
                  Константинов написа: Преглед на мнението
                  Направо си е там колега
                  Разбрах мерси много !! Ще го сменя пък да видим дали ще се оправи нещо !!

                  Коментар

                  Working...
                  X