Резултати 1 до 3 от 3

Тема: Проблем с подгрева на Фиат Браво 1.9 120hp 2008г.

Администратор
    Фиат идол

Регистр. на
    29.08.2008

Проблем с подгрева на Фиат Браво 1.9 120hp 2008г.

Здравейте колеги!

Имам следния проблем с подгрева на въпросния автомобил. Купих го преди около 2 месеца, но проблеми не е имал с подгрев. Дори като го купувах го четох и грешки в Ecu-то нямаше. Преди около месец при палене ми изписа на дисплея check glow plugs. Прочетох колата и беше записала P0683. Изчистих грешката и известно време не беше се появявала. Преди около седмица светна отново....пак я прочетох със същата грешка. Купих нови свещи Beru и ги смених, понеже не ми се вярваше проблема да е в релето. Всички лули на свещите си бяха наред и си щракнаха както си му е реда. Вчера отново светна...пак същата грешка. Купих ново реле на бош. Изчистих отново грешката в ecu- то, но днес отново светна. Интересното е, че не го прави на всяко запалване. Всички букси по релето са перфектни, като съм ги пръскал и с контакт спрей. Пусках тест с диагностиката на релето за подгрев, всичко си работи. Да ме насочите, какво да гледам/замервам и т.н, че ми писна с този подгрев?
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20190224_152739.jpg
Преглеждания:	13
Размер:	159,5 KB
ID:	107214  
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

Кара балканче
    Регистр. на
    25.11.2013
    Проблемът ти е в температурния датчик, монтиран на термостата.
    Toyota Corolla Verso 2,2 D4D 2008
    Fiat Stilo 1,9 D Multijet 120 2006

Администратор
    Фиат идол

Регистр. на
    29.08.2008
    Да, напълно възможно е! Одеве като я палих студена изписа на дисплея, че температурата на охл.течност е твърде висока. Нямам време да я прочета сега, но утре ще видя грешката.
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

Тема: Проблем с подгрева на Фиат Браво 1.9 120hp 2008г.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •