Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 35

Тема: Относно електрически скутер, тип тротинетка.

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Радвам се, че съм помогнал. Проблем със спирачката ли си имал ?
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Фиат фанатик Аватарът на pr_00f
    Регистр. на
    14.09.2006
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Аз май някъде бях писал, че стават напаст
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    Не че ми е жизненоважно но тва с каква категория и къде се кара-по вело алеите и тротоарите или при другите ППС?
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

Регистр. на
    09.02.2008
    Ако френската полиция беше обявила, колко пък пешеходци са блъснати за същото това време, щеше да
    стане ясно, колко пресилена е тази информация. Иначе да, не са безопасни, но чак пък напаст ? В Амстердам всички автомобилисти и особено пешаци отдавна трябваше да си сложат въжето заради колоездачната "напаст".
    A17DTС/S

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат ntodorov написа: Преглед на мнението
    Ако френската полиция беше обявила, колко пък пешеходци са блъснати за същото това време, щеше да
    стане ясно, колко пресилена е тази информация. Иначе да, не са безопасни, но чак пък напаст ? В Амстердам всички автомобилисти и особено пешаци отдавна трябваше да си сложат въжето заради колоездачната "напаст".
    Няма как в държава, където 1/3 от населението и 90% от учениците се придвижват с велосипед някой да си сложи въжето заради велосипедистите. Но там има инфраструктура за тези превозни средства. Това там си е култура и начин на живот. Трагичното при нас е, че сигурно под 1% от населението се придвижва с велосипеди или някакви алтернативни средства.

Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
    Няма как в държава, където 1/3 от населението и 90% от учениците се придвижват с велосипед някой да си сложи въжето заради велосипедистите. Но там има инфраструктура за тези превозни средства. Това там си е култура и начин на живот. Трагичното при нас е, че сигурно под 1% от населението се придвижва с велосипеди или някакви алтернативни средства.
    Ами как да стане, като под 1% се придвижват с алтернативни средства, а останалите 99 % не слизат от колите си. Както писах - или не сме узрели достатъчно, или страдаме от комплексите си. Що се касае за Холандия и специално Амстердам. Как им е била разчетена преди инфраструктурата - не знам, но към днешна дата се задъхва. Няма място за пешеходци, особено в централната им част. Отнасят те, като куцо пиле - домат. Движиш се между захвърлени и паркирани на хаос колела, колоездачи, мотопеди и бензинови скутери. Мисля, че при колелетата няма собственост. Всеки грабва някакво колело, а повредените и опасните се изхвърлят. Захвърлят ги в каналите, като шлеп с огромен магнит ги събира и си ги товари на баржата за претопяване. Към днешна дата имат голям проблем. Имат огромни събирателни паркинги за колела на няколко етажа и въпреки това, тротоарите и велоалеите им са залети от ненужни и изоставени такива. Наистина е напаст, въпреки културата на тези хора и фактът, че от години те са основно средство за предвижването им. След колелетата на ред идват мотопедите им. Писах преди години тук, поместих и снимков материал от там. И тази година не бяха променени нещата. Конфликтът между всички превозни средства се случва на всевъзможни места - върху пешеходни зони, в/у тротоари, в/у алеи със специално преназначение, та дори в/у парковите алеи. Наблюденията са ми само от Амстердам, в по-малките градчета сигурно не е така. И все пак, манталитетът им е различен от нашия. Хората там живеят просто, в синхрон и в общество, в което прагматизмът надделява...За разлика от нас, за които е по-важно да демонстрираме фалшиви лукс и стандарт единствено и само чрез превозното си средство.
    A17DTС/S

Цитат lubo_Y10 написа: Преглед на мнението
    Не че ми е жизненоважно но тва с каква категория и къде се кара-по вело алеите и тротоарите или при другите ППС?
    Мисля, че няма ограничения за подобно ППС в България ... по скоро се третира, като велосипед със съответните изисквания: светлини, предпазни средства и тн!
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат ntodorov написа: Преглед на мнението
    Малко статистика за Остин (Тексас):
    https://lifestyle.bg/gadgets/elektri...tistikata.html

Фиат фанатик Аватарът на la squadra azzurra
    Регистр. на
    15.12.2006
    Явно тротките се превръщат в супер голям проблем на шибания ни модерен свят. И то, видиш ли, само и единствено заради собствената ни безопасност. Брейййй...Или щото няма кой да купува билетчетата на метрото и супер автобусите на БургасБус/визирам нашият най-добър град/ и да сипва бензинец по 2.50. Прав май ще излезе колегата ntodorov, който преди няколко поста писа, че ще им го хакнат на тарикатите с тея електрички с някоя хубава наредбица по нашенски!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Тема: Относно електрически скутер, тип тротинетка.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •