Резултати 1 до 6 от 6

Тема: Продавам вътрешен хард-диск 1TB и памет DDR3L 4 GB

Продавам вътрешен хард-диск 1TB и памет DDR3L 4 GB

Продавам:

1) Вътрешен хард-диск за настолен компютър HITACHI 1 TB
    MODEL: HDT721010SLA360; 7200PRM; SATA 3.0 Gb/s

Цена: 55 лв.

Дискът е без никакви дефекти, работи перфектно.

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20190505_130628_2.jpg
Преглеждания:	24
Размер:	182,4 KB
ID:	107174

2) Памет Transcend DDR3L 4GB, 1600U. Обърнете внимание на буквата L след DDR3. Това е памет от типа DDR3 Low Voltage, които са доста по-скъпи и надеждни от обикновените DDR3 памети.

Цена 35 лв.

Ако някой закупи и хард-диска, и паметта, цената общо е 80 лв.

Телефон за контакт: 0889 5О шест нула едно пет
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Получих няколко еднотипни въпроса и им отговарям тук. Хард-дискът е купуван от мен чисто нов - тогава беше от най-висок клас с 5 г. гаранция. Истинско HITACHI от времето, когато бяха еталон за най-високо качество. Работил е само на домашния ми компютър, който се включва предимно след работа и се използва основно за гледане на филми и браузване. Никога не е създавал проблеми и съм сигурен, че ще служи вярно и дълго и на следващия си собственик. Има вариант да го предам лично и в София и Пловдив.

За паметта: както споменах, е от типа DDR3L (Low Voltage) и ако се осведомите за цените, ще видите, че я пускам на половин цена от нова. Препоръчително е, ако се комбинира с друга памет, тя също да е от типа DDR3L, макар че при мен без проблеми работеше в комбинация с още 4GB стандартна DDR3 памет.
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20190510_133209.jpg
Преглеждания:	15
Размер:	127,3 KB
ID:	107190

Окончателни цени:

1) Вътрешен хард диск / твърд диск за настолен компютър HITACHI 1TB - цена 40 лв.

2) RAM Памет Transcend DDR3L 4GB, 1600U - цена 20 лв.
    Последна промяна от snake : 15.05.2019 в 17:16

Има възможност за лично предаване на диска и паметта и в София. Дори за диска предпочитам лично предаване, защото, както знаем - са чупливи като яйца. Един невнимателен куриер да го подхвърли някъде и дотам с диска.

Цените са окончателни:

1) Вътрешен хард диск / твърд диск за настолен компютър HITACHI 1TB - цена 40 лв.

2) RAM Памет Transcend DDR3L 4GB, 1600U - цена 20 лв.
    Последна промяна от snake : 23.05.2019 в 10:05

ХАРД ДИСКЪТ Е ПРОДАДЕН!

За продажба остана само паметта: RAM Памет Transcend DDR3L 4GB, 1600U - цена 20 лв.

Работеше безпроблемно на дъно AsRock с процесор AMD. Тъй като получих няколко запитвания дали ще работи на дънни платки с интелски чипсет, отговорът е, че предполагам, че ще работи, но няма как да съм сигурен. Ако намеря къде да пробвам, ще ви пиша.

Учудвам се, че никой не проявява интерес към паметта. Напълно здрава, използвана съвсем малко памет Transcend DDR3L 4GB, 1600U - цена 20 лв.

Продавам я на цена, почти 4 пъти под реалната ѝ стойност. Гарантирам, че е перфектна.

Тема: Продавам вътрешен хард-диск 1TB и памет DDR3L 4 GB

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •