Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светлини Фиат Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светлини Фиат Стило

    Здравейте,
    Като собственик на Стило имам много ядове с проклетите крушки - късите светлини и тези за мъгла. Горят, а смяната е трудна и много майстори ми се мръщят и не искат да ги сменят.

    Дългите обаче се сменят лесно. Мисля си дали не може да се направят дългите да светят на някакви проценти и да ги ползвам тях през деня, нали все пак е задължително да сме на фарове.

    Има ли някой, който да е направил това, да даде информация как се прави...

    #2
    Има и друг вариант- китайците продават комбинирани крушки за мигачи и дневни светлини. А Мареята е с модул на дългите на 30%. Такъв модул не знам дали ще стане на Стило.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #3
      Става на всеки автомобил.Моята Крома е с такъв модул-30% от дългите светлини.Всеки гаражен ел.техник ще го монтира за 20 минути.
      Ланча Капа 2,0 VIS
      Фиат Крома 1,9 multijet 185 к.с. ремап

      Коментар


        #4
        След като става- отива в Коматево и си купува ДРЛ модул.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Купи си хубави крушки. Хела например.
          Фиат Стило 1.8 16V , с хладилна жабка.

          Коментар


            #6
            А и крушките се сменят точно за 10 мин. въртиш волана, развиваш 3-4 винта на подкалника и сменяш крушката.
            Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

            Коментар


              #7
              За протокола- откакто имам ДРЛ- крушки на дългите не съм сменял- вече 8години.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #8
                Аз проблем с крушки хелла не съм имал.На клиото ги смених веднъж и с това приключи драмата - 6-7 години и все още е с тях.

                За мен е безмислено да се прави каквато и да е интервенция по автомобила.
                Но всеки мисли различно.
                Фиат Стило 1.8 16V , с хладилна жабка.

                Коментар


                  #9
                  вземи си едни DRL - Philips, Osram и няма да ти се налага през деня да пускаш фаровете Монтират се супер лесно, ама си е пара, но смятам, че се избива от гориво и от крушки
                  а това с ДРЛ модула не го одобрявам, щото дори и на 30% си заслепяват като са на дългите
                  FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                  Коментар


                    #10
                    Подкрепям колегата, откакто въведоха закона съм с ДРЛ модул и светлини на филипс. Палят се и гасят автоматично, като пусна фаровете гаснат, по инсталацията никакви промени. Дадох стотина лева преди години за комплекта...

                    Коментар

                    Working...
                    X