Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

турбиниране на пунто 1.2-16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    турбиниране на пунто 1.2-16v

    Здравейте,имам желание да турбинирам едно пунто 1.2 16V, имате ли виждания , хора да предложите които могат да го направят,давайте идеи и съвети-бива ли го тоя мотор,до колко ще мога да го надуя,струва ли си разправията,и не на последно място колко горе долу ще излезе цялата история! Идеята е да си правя подигравки със скъпите тупалки-небрежен външен вид и сила под капака! а иначе мисля и газ да му сложа когато не го напъвам да си е кола за ежедневна употреба-дали ще е възможно?

    #2
    Има колега от форума, който преди 3-4 години турбинира светло синьо мк1 1.2 16в спортинг. Колата също беше и на газ. Обаче не мога да се сетя нито как беше ника на колегата, нито дали все още влиза във форума.
    До колкото помня я беше докарал до към 0.4-5 бара и евентуално 110-120 коня. Имаше тема тук, потърси я има доста снимки и информация.


    ПС: Намерих му ника, че съм му писал съобщения за газови нещо.
    GRANDEsportivo


    ПС2 :Ето я и темата на колегата: http://www.fiatforum.bg/showthread.php?101380-Project-Punto-MK1-1-2-16v-85


    Последна редакция от Insane; 01.05.2019, 20:13.

    Коментар


      #3
      Има в мобилето едно пунто 2000 16 турбо, 300 коня. Човека го продава за 3 и нещо пари. Виж го. Щом нямаш нито знания,нито умения,нито части за да го направиш сам, то тогава вероятноста на финала да дадеш повече пари от обявата която ти предлагам да видиш е голяма, а резултата едва ли ще е повече от сто и дватриисе коня.

      Коментар

      Working...
      X