Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатроник браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатроник браво 2

    Здравейте колеги. Като много други и аз имам познатият проблем с моторчетата които контролират въздушния поток. От едната страна духа или горещо или студено без възможност за промяна. След дълго четене в английския форум, разглобих половината купе... Открих моторчетата, това в дясно няма проблем, нооо ако някой има идея другите две от ляво които са едва ли не на нивото на радиото, как да ги сваля? Едвам ги виждам опирайки глава в педалите... Късметлий са англичаните че ня тях им е широко с тази жабка отляво. Приемам всякакви съвети. Това е лесното... Click image for larger version

Name:	IMG_20190426_150022.jpg
Views:	1
Size:	162,7 KB
ID:	2170202

    #2
    Click image for larger version

Name:	15562804339083781769743901855415.jpg
Views:	1
Size:	145,6 KB
ID:	2098428
    Това е едното отляво другото само предполагам че е до него

    Коментар


      #3
      Здр.и от мен.Проблем и с моя климатроник: не намирам никъде схема на цялата климатизация на фятока. Карах колата на специалист автоклиматици, който смени електромагнита понеже имаше проблем смени и фреона но каза, че не намира кабела от компютъра(климатроник) до някакъв вентил, който трябва да разтовари компресорът след като достигне желаната температура. Вентил има и бил здрав но човекът каза, че никъде не намира въпросният кабел. И понеже пък няма схема нз.къде трябва да бъде вързан. А проблема е, че след като достигне темп. в купето клапите откланят въздушният поток не през охладената пита и тя се обледява в следствие на което спира да влиза хладен въздух и започва да става топличко ДЕЙБА. Някой ГЕЙ е осакатил климатроничето.Молбата ми е ако някой е ремонтирал неговия или може да види къде и как е вързан въпросният вентил моля да сподели. Благодаря за вниманието :D

      Коментар


        #4
        Кофти отзиви :D

        Коментар

        Working...
        X