Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 17 от 17

Тема: Клапа за външен въздух на Браво 2

Здравейте колеги карам фиат Croma от която съм мого доволен обаче имам проблем с изпотяването на прозорците от вътре има ли температурна разлика във времето и вътре се изпотява и нищо не се вижда,оправя се след като включа компресора на клима,но изкася ли го пак става същото а за зимата не ме питайте,къкав може да е проблема???? Благодаря ви предварително

Цитат Daniel.Ivanov написа: Преглед на мнението
    Здравейте колеги карам фиат Croma от която съм мого доволен обаче имам проблем с изпотяването на прозорците от вътре има ли температурна разлика във времето и вътре се изпотява и нищо не се вижда,оправя се след като включа компресора на клима,но изкася ли го пак става същото а за зимата не ме питайте,къкав може да е проблема???? Благодаря ви предварително

Започни с поленов филтър!

Сменен е,и не се оправи...клапа за циркулация на въздуха или нещо подобно,дори и теч няма на антиф. и филтъра не се мокри от никаде!!!

Фиат маниак
    Регистр. на
    18.03.2008
    Огледай да не би да тече от някъде вътре в купето... ако по-често се случва след дъждове, значи от някъде пропуска в купето и затова се поти.
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

Фиат маниак Аватарът на dianko dimitrov
    Регистр. на
    09.06.2009
    Клапата ти за външен въздух е заседнала в затворено положение.Можеш ли ръчно да я отвориш и да я застопориш-ако не трябва да се свали табло и голям филм тръгва.При мен беше същото и по-горе е упоменато как става.Успех!
    STILO-2003-115 HP-JTD Power
    Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

Колега Димитров,клапата като я подкарам с копчетата от климатика и се чува че работи,но това е моторчето може самата клапа да се е прецакала,като се свали жабката нищо ли не се вижда,не съм разглабял до сега....

Фиат маниак Аватарът на dianko dimitrov
    Регистр. на
    09.06.2009
    Моторчето работи,но клапата не работи защото най-вероятно зъбните колелца са се износили или нещо е заяла.Намира се на гадно място.http://www.fiatforum.bg/showthread.p...%D0%B2%D0%BE-2
    STILO-2003-115 HP-JTD Power
    Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Клапа за външен въздух на Браво 2

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •