Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT MULTIPLA BI-Power 2002,климатик, 2500 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT MULTIPLA BI-Power 2002,климатик, 2500 лв

    FIAT MULTIPLA BI-Power перфектен

    със сменено почти всичко по нея :
    сменени части 2018:
    съединител с лагера, целата изпускателна уредба, задни маншони, предни лагери, носачи и маншони.
    2019 - бобина, кабели, свещи.
    сменени клапани, водачи, ремък, пласмаси на ремъка, шлайфана глава и клапани .
    Колата е много гледана и поддържана.
    2 комплекта гуми - летни с ал. джанти и зимни -стоманени джанти- на по 1 сезон са. Кожен салон, хладилно барче, фабрично затъмнени задни стъкла, климатик, теглич(неизползван), заводска метанова уредба, парктроник- абсолютно всичко по колата работи.
    Ръжда абсолютно никаква.
    Изпращам още реални снимки при интерес.
    Прикачени файлове
    Последна редакция от gal61; 12.04.2019, 00:41. Причина: много думи

    #2
    Успех с продажбата.

    Ако решиш да получиш едно обаждане на тази обява, преосмисли да снимаш колата в някакъв вид, който поне леко да подскаже, че описанието, което си дал, е вярно.
    Просто съвет, нищо друго.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      как да го разбирам това ? Снимал съм вън и вътре-не мога да снимам съединителя,клапаните...Който се интересува- да се обади и лично я види.Аз не съм търговец и не искам да я пудря. Не разбирам съвета ти,но все пак БЛАГОДАРЯ

      Коментар


        #4
        [QUOTE=gal61;1370649]как да го разбирам това ? Снимал съм вън и вътре-не мога да снимам съединителя,клапаните...Който се интересува- да се обади и лично я види.Аз не съм търговец и не искам да я пудря. Не разбирам съвета ти,но все пак БЛАГОДАРЯ[/QUOT
        Колега имам интерес .Но така ли я караш-куката за теглене постоянно завита и акумулатора в купето?
        Колко кг е бутилката и каква е(снимки)?

        Коментар


          #5
          не-колата беше на ремонт на главата(скъса ремък)-затова е с кука и свален акумулатор.Бутилките са 3 бр- керамични и мисля са 22-23 кг- скрити са с кожух и няма как да ги снемам.Какви други снимки искаш- щв ги направя,защото е вече при мен.
          Поздрави

          Коментар

          Working...
          X