Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оглед на кола в друг град

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оглед на кола в друг град

    Да започна така темата, да не е свързана с конкретен град, а да е обща.
    Лично на мен не ми е спешно, но имам желанието ако има колега, който да може да види една кола във Враца и да загуби малко време то да сподели.
    Става въпрос за тази кола. Много рядко излиза точно такъв екземпляр с това ниво на оборудване. Главно ме интересува външен/вътрешен вид. За да си заслужава за мен колата, то на тези километри и ако е гледана трябва, то трябва да е почти неразличима от нова, или поне на 90% от новото си състояние. Ако се намери някой педантичен колега от Враца да направи оценка на визуалното състояние на колата, то бих бил много щастлив. Главното заключение, което би ме накарало сериозно да се замисля е да каже - няма за какво да се захвана.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Кожата на дясната странична опора на шофьорската седалка е захабена.
    Колата е с печка Eberspächer. На капака на управлението на печката липсва етикета. В интериора не видях бутона за принудително включване/изключване на печката и диода, който указва кога печката работи.
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #3
      Ако бях прочел темата в четвъртък, щях да ида да я огледам още в петък.
      Сега ще трябва да почакаш пак до петък (ако колата е още там).

      Коментар


        #4
        А тази: https://www.cars.bg/offer/c2905940 случайно някой да я е виждал..?
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Immortal написа: Преглед на мнението
          Ако бях прочел темата в четвъртък, щях да ида да я огледам още в петък.
          Сега ще трябва да почакаш пак до петък (ако колата е още там).
          Както споделих аз не бързам въобще. Даже би ме притеснило ако се каже, че колата е уникална и няма за какво да се заядеш както се вика.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Молба до някой колега от Пловдив. Може ли да огледа ето тази https://www.cars.bg/offer/60415c34e00cf3195a71b592 кола и да се пита дали са склонни за коментар на цената, все пак е въпрос на пазарлък, пък нали съм и от Габрово.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Молба до някой колега от Пловдив. Може ли да огледа ето тази https://www.cars.bg/offer/60415c34e00cf3195a71b592 кола и да се пита дали са склонни за коментар на цената, все пак е въпрос на пазарлък, пък нали съм и от Габрово.
              Днес бях в Пловдив и щях да я погледна, ако беше пуснал мнението си вчера . Прави ми впечатление очевидното: или снимките са много зле, или тази кола има нещо много прецакано в интериора. Задната седалка цялата на петна, пластмасите на таблото обезцветени, шофьорската врата и тя изглежда много зле. Да не е наводнявана? И воланът извит на 90 градуса, а гумите прави. И не на последно място - всички автоджамбази пишат "уникална, в отлично състояние, без забележки...", тоя писал - в добро състояние. Бих го разтълкувал като тотал щета. Виж му и другите обяви. Всички коли, които продава, са около 177 000 км.
              Последна редакция от snake; 18.03.2021, 22:52.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                За толкова пари, толкова кола. Ако някой отиде с 1400лв не вярвам да бъде върнат. Друг е въпросът, че смело ще заявя от опит - веднъж Стило, никога повече Стило.
                1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                Коментар


                  #9
                  Tempras написа: Преглед на мнението
                  За толкова пари, толкова кола. Ако някой отиде с 1400лв не вярвам да бъде върнат. Друг е въпросът, че смело ще заявя от опит - веднъж Стило, никога повече Стило.
                  Защо си разочарован? Тази заран е качил цената на 1950, а вчера беше 1700, направо го отписах. Тази май е по-добре https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...5&slink=jdq4nf , но не бързам. Искам да видя мнението на Tempras.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #10
                    А какво ви е мнението за това? https://www.cars.bg/offer/6001ffe83066d230a14dd592
                    Ако някой му се занимава една изгодна сделка https://www.cars.bg/offer/60479a361007c214010d48b3
                    Последна редакция от NikMar; 24.03.2021, 20:42.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      Днес ходихме да гледаме един Fiat Idea, много ми хареса като функционалност, но беше с изгнили прагове. Харесах ето тази https://www.olx.bg/d/ad/fiat-idea-1-...&sliderIndex=1 . Какво ви е мнението за нея и изобщо за този модел?
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #12
                        Това е повдигнато Пунто.
                        Във фамилията има една такава от 2015г. Със същия двигател и скорости. Все още се движи без рамонти, само обслужване. С ГИ разхода е много приятен.
                        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                        Коментар


                          #13
                          Изненадах се от практичността на колата, харесва ми повече от Стило хечбек, към който отдавна имам симпатии.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            #14
                            Ами Честито тогава и безаварийно !
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              #15
                              Още не съм го взел, не успявам за сега.
                              П.С. Няма сделка, продавача се оказа некоректен.
                              Последна редакция от NikMar; 30.03.2021, 17:02.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар

                              Working...
                              X