Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ток от запалката на Фиат Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ток от запалката на Фиат Брава

    Здравейте, маняци ! Тъй като наскоро почнах нова работа и много пътувам, ми трябва зарядно в колата. Добре, ама в моята бабичка, като включа зарядното в запалката и изскача постоянно. Пробвах различни модели, по-скъпи, по-евтина, все мъка. Въпроса сега е има ли начин да застопоря зарядното постоянно и да не го мисля или да дръпна ток и да си направя зарядно? Ако е втория вариант моля за схема, начин на работа и откъде да взема ток. Колата е Фиат Брава 1996. Благодаря предварително!

    #2
    А самата запалка затопорява ли се?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Да, запалката се застопорява и си изскача, когато се нагрее

      Коментар


        #4
        една хартийка около зарядното за да може да уплътнява и да не изкача

        Коментар


          #5
          Сменете пружинката на централния полюс на зарядното с по-мека!
          Това не е експертно мнение.
          Всичко е на Ваша отговорност.

          Коментар


            #6
            d0icheff написа: Преглед на мнението
            Здравейте, маняци ! Тъй като наскоро почнах нова работа и много пътувам, ми трябва зарядно в колата. Добре, ама в моята бабичка, като включа зарядното в запалката и изскача постоянно. Пробвах различни модели, по-скъпи, по-евтина, все мъка. Въпроса сега е има ли начин да застопоря зарядното постоянно и да не го мисля или да дръпна ток и да си направя зарядно? Ако е втория вариант моля за схема, начин на работа и откъде да взема ток. Колата е Фиат Брава 1996. Благодаря предварително!
            И аз съм забелязал, че повечето зарядни по магазините са тесни за някои по-стари коли. За мен решението е било или ebay, или опаковка от дъвки за уплътнение.

            Коментар


              #7
              Клечка за зъби също е подходящо уплътнение заради конуса на върха, или клин от тези за поставяне на плочки теракота/гранитогрес.

              Коментар

              Working...
              X