Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с MES и грешка в ABS - Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте, проблема се оказа грешна главина, която беше заменена от търговеца, лошото е, че счупих датчика за АБС и си взех един втора ръка, само, че с отрязана букса, на който запоих моята букса, но пак не отчита.Възможно ли е компютъра да е толкова умен, че да разпознава запояването?

    Коментар


      #17
      Наскоро ги правих тея схеми. Wi-fi не става с Мес.За Мес си трябва кабел (усб свързване) .ЗаС Wi-fi има две три програми в гугъл плей с който може да се свържеш.
      А това за 196к км ,по скоро си на 400-500к км. Повечето безплатни програми могат да то покажат че км са пренаписани,но не и колко са .
      По принциип под 1% е шанса колата да ти е колко пише (196к)

      Коментар


        #18
        И проблема с ABS сензора е решен, докато съм нанизвал онези предпазните маншончета съм прекъснал кабела, нова спойка и всичко е ток.
        А за устройствата, вече имам 3
        kkl работи прекрасно
        bluetooth ELM - работи прекрасно, след премахване на съпротивлението
        Wi-Fi работи прекрасно, но само с телефон и имаш предимството на бързия обмен на данни.
        Та темата е за ключ и ако някой има проблем след смяна на главината, първо да погледне да не са му сложили такава без пръстен и после да бара датчиците, а не като мен да счупи датчика и тогава да се усети за главината и да си отваря още работа.А проблема с грешната главина беше грешен пакетаж ух от завода на FAG кутията беше с правилния номер, а главината вътре не.
        Поздрави!

        Коментар

        Working...
        X