Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Крома 1.9 120кс разход на гориво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А защо дпф-а го махна? Беше задръстен нали?
    Пак ти казвам направи ревизия на турбината
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #17
      Да тогава с 15л минавах 80км. А турбината какво разбираш под ревизия,ремонт ли? Надува си идеално...свалях маркучите и имаше 10г масло. Всичко е здраво няма скъсано. Колата пак казвам върви повече от нормалното. От ниските си набира доста. Даже нещото което най ми харесва е че кат превключиш скорост няма турбо дупка или замислянето което имат повечето дизели. Аз залагам на кофти софтуер от дпфа.

      Коментар


        #18
        Почистване на топлата част
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          Проверих геометрият движи се съвсем леко без запънки и даже звънти което значи че вътре е чиста. Та сега на това време спаднах на 10л градско. Явно няма проблем а толко си харчат в софия. Чуда се дали да не махна само катализатора след турбото.Само той остана.

          Коментар


            #20
            Толкова си гори. Най-важното е при каква средна скорост ти го дава. Щото някой като каже градско...... ама какво точно градско? Моята при 24 км/ч средна скорост ми показва 9,5 л/100 км разход. Такава средна скорост се получава като карам на по-дълги разстояния в София, особено събота и неделя. Е да ама през седмицата основно карам до детската градина децата, жена ми до метрото и после до офиса (все на кратки разстояния) и тогава средната ми скорост е около 15-16 км/ч и разхода е 13,5-14 л/100 км. Та ако някой ти каже, че градско му дава 9,5/100, а друг ти каже, че му дава 13,5/100 - никой от двамата няма да те е излъгал...... Но без параматъра - средна скорост, тези числа са безсмислени
            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

            Коментар


              #21
              Последното зареждане, средна скорост 23 км., по борд 7,9 на колонка 7,6.
              Либра 1,9 жтд 2000г. LX
              Фиат Крома 1,9 2009г.
              Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

              Коментар

              Working...
              X