Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с пръскалката на предното стъкло, Браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    GeletoFIATbravo написа: Преглед на мнението
    Колега,на волана от ляво и от дясно има по едно кръгче или по точно място от производител през което се мушкат едновременно два шестограма 4мм или 6мм.Самия еърбег се повдига на горе и го откачаш от буксите.Тези две точки се виждат като погледнеш от дветв страни на волана.Просто се получава една перфорация на волана и това е общо взето гадната част.Волана вече не е" девствен".Преди тази процедура откачи батерията(акуто)на колата.Толкова от мен и дано съм помогнал
    Благодаря,колега.Там е проблема,че няма никакви точки и дупчици.Един мой доверен майстор вчера доста си е поиграл и не можа да свали еърбега.Той разпроби тези точици и е пробвал с инструменти,но не е могъл.
    STILO-2003-115 HP-JTD Power
    Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

    Коментар


      #17
      През тези точки се мушка 4ка,5ца или 6ца шестограм.Мушкаш докато не опре в една пружина която е във волана и държи еърбега стабилен.При по силно натискане се усеща едно осезаемо съпротивление от страна на тази пружина.Натискаш без страх,нищо няма да се счупи.Опитвате едновременно от ляво и отдясно на волана.Шестограмите влизат почти хоризонтално.Опитай и пиши
      198mjet Bravo

      Коментар


        #18
        Сетих се че в тубата има подобна операция но на фиат 500,почти е едно към едно.Потърси клипа и ще ти се изясни ситуацията
        198mjet Bravo

        Коментар


          #19
          Здравейте колеги и при мен се появи проблема с пръскалката на предния прозорец.Някой успя ли да го реши? Моторчето работи само на задното стъкло.
          ex. punto elx 1.2i
          Lancia Libra 1.6

          Коментар


            #20
            Аз първо размених маркучетата за отпред и отзад за да мога поне на предното стъкло да имам пръскане.Свалих горната кора на волана и напръсках с контактен спрей ръчката за чистачките и сега имам и в двете посоки.Дано да съм помогнал.
            STILO-2003-115 HP-JTD Power
            Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

            Коментар

            Working...
            X