Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с газта при Фиат Брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с газта при Фиат Брава 1.6

    Здравейте колеги! Нов съм във форума и имам два въпроса, ако някой се е сблъсквал да помага.

    Имам Брава 1.6 бензин/гас, преди няколко месеца и сложих обикновенна газова и ядовете започнаха! Преди това беше фурия на бензин целият мотор ревизирах, но не се трае и за това сложих газовата. Та в началото вървеше много прилично като разход/ускорение, но от скоро започна да глъхне на гас около 4000об. Малко по късно на 3000, а сега още на 2000 нацяло забива муцуната в земята, изпарителя е ловато нов го взех като сложих гаста, филтър също смених най-скъпият който имаше в магазина на ловато и пак забива, ако държа леко гаста натисната ги подминава до 2500 максимум... (продухах плочката и щурците с компресор за въздух, но ефект нямаше, пренастроих изпарителя от 0-лата пак ефект няма) А вторият въпрос ми е за бензина още същият ден се скарах с газаджията, защото на бензин тресе и няма мощност, а преди това както казах ревизирах мотора (даваше 9 секунди до 100) Смених какво ли не свещи, кабели, бубина, ламбда сонда абе не мисля, че съм направил грешка да сложа гас, а че попаднах на аптал майстор. Помагайте от какво може да тези проблеми ще бъда много благодарен. Знам че мога да отида на газаджия, но ми писна от майстори, който замазват очите и те изпращат!

    Нещо странично да допълня, преди да бъгне газовата даваше 10 разход точно, а сега като не може да се изфорсирва я засичам вече 2,3 седмици с 10л гас изминавам 170-200км!
    Последна редакция от Spoilli; 12.03.2019, 15:19.

    #2
    Да не смесва бензин и газ?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      Не знам бензина не помръдва, но съм чувал, че е възможно

      Коментар


        #4
        Смучи въздух от нейде
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          То всяка смуче от някъде

          Коментар


            #6
            Spoilli написа: Преглед на мнението
            То всяка смуче от някъде
            Верно е, но е хубаво да го прави за да си определи горивната смес, а не след като го направи
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар

            Working...
            X