Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.4 Tjet 2009 Проблем с автоматика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.4 Tjet 2009 Проблем с автоматика

    Здравейте колеги ! Нов съм във форума.

    Имам Фиат Браво 1.4 бензин тджет с автоматизирана скоростна кутия. Колата стоя около година и половина-2 години без да се кара почти.
    Понеже ще я продавам вчера отидох да я покарам но имам следния проблем:

    Както си карам колата на автоматични скорости стигам до кръстовище, намалявам и спирам. Изчаквам движението да отмине и давам газ да се включа. Подавам леко газ и колата тръгва НАЗАД ! а продължава да ми показва че съм си на 1-ва на дисплея. Вдигам крака от педала пак натискам и пак тръгва назад все ендо съм на задна. Изключвам от скорост отивам на неутрална и пак вкарвам на автоматична и колата си тръгва нормално.

    Въпроса ми е... случвало ли му се е на някой подобно нещо или да е чувал за таквоа нещо ? Във Фиат не намериха никакви проблеми за нищо. чисто нов акумолатор съм сложил, всичко по колата е един път. масло се сменя всяка година. купуване е от Фиат на - километра и в момента е на 96000.

    Възможно ли е от това, че колата е била в много дълаг покой и не е карана. стояла е навън, дъжд, слънце, студ.. и нещо да се е преебало по електрониката на кутията... въпреки че във Фиат не видяха никакви проблеми...


    Грешен раздел-> Преместена
    Редактирано заглавие
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Провери буксите на стоповете да не прехвърля през маса.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар

    Working...
    X