Резултати 1 до 5 от 5

Тема: Въпрос за свистене при пунто мк 1.2 8в

Въпрос за свистене при пунто мк 1.2 8в

Здравейте колеги искам да попитам понеже чувам нещо като смесено виене/тракане от двигателя ,но немога да преценя точно от къде е възможно ли е да някъде от динамото такъв звук понеже най силно се чува в тази част и най вече на място или при потегляне през другото време го няма по време на движение или е ако доволно загряла.

мернах темата на колегата и при мен има нещо такова ако се държи газта в 1 положение на по ниски от 1500 оборота докато не настъпиш малко по доволно газта.1 нещо което ми прави впечатление е,че като натисна спирачка и отпусна оборотите мръдват с 5-100об. на място

http://www.fiatforum.bg/showthread.p...-оброти
    Последна промяна от mitice : 26.02.2019 в 00:00

Естествено като натискаш спирачка оборотите да мърдат но не много.Нали товарил двигателя като натискаш сервото.

Е за оборотите добре аз мислех,че нещо друг,че голфа по рано беше така ама там малко смукаше въздух та затова и мислех,че тука има нещо такова.Но повече ме притеснява тоя звук .

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Я помисли как да определиш дали генераторът издава този звук.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Слушах мисля,че май от там е,но какво точно прави тва по него незнам записал съм уж час в сервиза днеска та ще видим какво ще кажат.

Тема: Въпрос за свистене при пунто мк 1.2 8в

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •