Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 12

Тема: Сити режим при стило.

Фиат маниак
    Регистр. на
    19.01.2008

Сити режим при стило.

Здравейте,днес реших да си включа сити режима,е ми разлика почти няма да не кажа че направо си няма.При вас така ли е?При натискане на бутона на дисплея си свети че е активен. Електро усилвателя със сигурност си работи,защото като е загася няма въртене волана.Възможно ли е да ми е изгорял или развалил само сити режима.
    STILO 1.4 16v.

Не го пускай – пипайййй
    Направи диагностика
    Виж акумулатора и артернатора дали работят правилно.

Фиат маниак
    Регистр. на
    19.01.2008
    Акумулатора е ок.и зареждането е нормално.Не ми свети нищо по таблото.

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    18.03.2008
    Не е нормално да няма разлика. Това сити буквално с един пръст си въртиш волана и много пристрастява ако работи и после на каквато и кола да се качиш волана ти се струва тежък като камък. Аз карах няколко месеца с пуснато сити и преди няколко дни го изключих... имам чувството, че въртя на жигулата геврека. :D
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

Фиат маниак
    Регистр. на
    19.01.2008
    Благодаря за отговора колега,но някой знае ли къде да търся проблема?Или по скоро питането ми е възможно ли е да не работи само сити режима,или отказва като цяло електро усилвателя.
    Последна промяна от ivan77 : 26.02.2019 в 19:56

Фиат идол
    Регистр. на
    03.06.2005
    Сити режима е самия усилвател, аз не разбирам какво значи "Или по скоро питането ми е възможно ли е да не работи само сити режима,или отказва като цяло електро усилвателя."
    Сити режима е активиране на електромоторчето на рейката- пуснато сити, моторчето помага с въртенето, спряно сити, моторчето не помага и имаш чисто механична рейка
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    Няма как да имаш чисто механична рейка при изключено сити. Чисто механична рейка имаш само когато колата е с угасен двигател, или когато електроусилвателят се е повредил. Случи ми се веднъж преди години. Такива мускули направих докато карах без електроусилвател. После се оправи някак сам и карам само със сити. Както казва angels, със сити въртиш волана с един пръст, а при изключено става малко по-твърд.
    Щом сити не работи, търси проблема някъде из връзките - не дава хубав контакт вероятно.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Фиат идол
    Регистр. на
    03.06.2005
    т.е. ти твърдиш, че електорусилвателя работи винаги, просто при сити режим помага повече, а при изключено сити някак си помага по-малко и затова е по-твърд волана, така ли?
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    Да.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Фиат идол
    Регистр. на
    03.06.2005
    не знаех
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Тема: Сити режим при стило.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •