Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сладко отмъщение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Вариант 2 ми е фаворит. И щом има обяви за 2 неща, поръчайте ги и двете, от два различни телефона, някакви, които не ползвате.
    Баси и мръсните хора има. Като не искаш нещо, не го поръчвай бе, мама ти стара.
    Имам 2 такива случая, като разпродавахме на брат ми Ланчата на части.
    Един поръча единия фар, давах му го за 30 лева, а вместо да изкарам 30, се набутах 20, щото оня не го взе и спря да вдига телефона.
    Същия номер ми направи и някаква мръхла за едното странично стъкло. Там даже вместо да взема 20, дадох 20.
    Не е въпроса в парите, но все пак трябва да се уважаваме взаимно. Дори и да си се отказал да го купуваш, или да си намерил друго, с 2 лева по-евтино - вдигни телефона бе, келеш, кажи "извинявай" или излъжи нещо...
    Баси и педерастките номера!

    П.П. Към модераторите - спрял съм да бъда толерантен и съм решил за себе си да пиша това, което мисля. Ако нещо ви се стори нецензурно или обидно, действайте по правилник

    Коментар


      #17
      На колко е? Снимка има ли?

      Коментар


        #18
        Click image for larger version

Name:	screenshot-www.olx.bg-2019.02.27-11-01-39.png
Views:	1
Size:	29,3 KB
ID:	2098319

        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #19
          Малка дупнишка кифла... Естествено, че не става дума за парите в случая, ти така или иначе ще трябва да платиш двата транспорта, след като тя се е покрила, но такива хора докато не се появи някой да им покаже къде се намират, ще продължават да си минават метъра...

          Коментар


            #20
            Сега ходих до еконта и казах направо да унищожат пратката. Платих си 4 лв. само за едната посока.
            Интересното е, че въпросната нещо не е активна в ОЛХ. Писах й от друг профил за някаквия фритюрник и дори не го е прочела :/
            Май ще минем на варианта с айфона за 100 лв.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #21
              То е ясно, че е заради отношението. Цялата сделка с тези кейсове едва ли е за сума, която представлява сериозен интерес. Обаче - немалък процент от хората са лоши, тъпи и некомуникативни. Всъщност повечето хора са такива. И ако от всички тези дебили очакваме добро отношение, няма да се получи. Аз по-рано се ядосвах за всичко, за всяка несправедливост - дори да не ме засяга лично, но отдавна съм стигнал до извода, че няма смисъл. Смирил съм се, за разлика от Дидо, който казва, че е станал лош на стари години .
              П.П. Онзи ден един тръгна да ми "отмъщава", затова че го засякох. Ситуацията беше следната: правя обратен завой на позволено място, като добре виждам, че отсреща с превишена скорост приближава някакъв. Питате как знам, че е с превишена скорост? Ами когато колите се движат с 40-50 км/ч в града, се движат като с 40-50 км/ч, а тоя се усещаше да е с повече . Направих си аз обратния завой, той ме освирка, залепи се за мен и кара така след мен до нас. Аз пък нарочно карах с 30, за да го дразня. Спрях пред нас, той също спря. Излязох си невъзмутимо от колата, отворкото видя, че Силата не е на негова страна и даже без да ме напсува си тръгна. Иначе смятах спокойно да му обясня, че ако беше карал с 40 км/ч, щях да завия без да се налага той да намалява. Пък ако беше решил да се поступаме, с удоволствие. Ама все се отказват. Та не знаеш и на какъв ще попаднеш, ако тръгнеш да отмъщаваш, това исках да кажа .
              Последна редакция от snake; 27.02.2019, 13:00.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #22
                blue_coconut написа: Преглед на мнението
                Малка дупнишка кифла... Естествено, че не става дума за парите в случая, ти така или иначе ще трябва да платиш двата транспорта, след като тя се е покрила, но такива хора докато не се появи някой да им покаже къде се намират, ще продължават да си минават метъра...
                Ама колега, изглежда сладка. Ако е нейната снимката де..., че нещо си е скрила лицето..

                Коментар


                  #23
                  Смирил съм се, за разлика от Дидо, който казва, че е станал лош на стари години .
                  А не, не съм станал лош. Правя добрини на хората, като им казвам какво мисля за тях

                  Коментар


                    #24
                    Много философска тема за отмъщението и прошката или по друг начин казано "е.. му майката и това ще мине". И аз от доста време се мъча да не обръщам внимание на дреболии и говеда, не че винаги успявам да не се ядосам, такъв човек надали има, гледам да си щадя нервите доколкото са останали. Завчера и аз си взех една поръчка от ОЛХ, при огледа нямаше никакви забележки, но не беше това което очаквах като ефект, но прежомах 18,67 лв и си прибрах пратката, още същия ден успя да ми свърши работа, но както казах не е това което очаквах, пък и за какво да се ядосвам не е кой знае каква загуба, нито печалба.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар

                    Working...
                    X