Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво/ Fiat Bravo 1.6 / 103k.c / маркуч

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво/ Fiat Bravo 1.6 / 103k.c / маркуч

    Накратко, точно и ясно.. реших че ще се правя на майсторка.. в полу-успешните ми опити за обезвъздушаване на системата за парното, докато духах в казанчето с изваден маркуча от газовия изпарител , да тръгне антифриза да изкара въздуха.. колата мина на газ, ама не и на парно.. реших да продължа с опитите, както тръгнах да вадя маркуча от изпарителя, който беше загрял доста, защото колата работеше .. маркуча се скъса (счупи, не знам баш) остана ми в ръцете и сега маркуч с антифриз към изпарителя нямаааа...хорица кажете ми моля ви се, мога ли изобщо така да карам до сервиз, какви пари е ремонта, казвали са ми че също може да е заминала и гарнитурата, обичам си колата но ако има каквито и да са варианти, споделяйте.. благодаря предварително
    Click image for larger version

Name:	IMG_20190216_093503.jpg
Views:	1
Size:	96,1 KB
ID:	2170093
    Последна редакция от Emanuella; 16.02.2019, 09:57. Причина: Добавих и снимка ������

    #2
    Можеш да я караш на бензин ,ако затапиш този маркуч ,и другия който влиза в изпарителя и на газаджия.Щуцера ще е около 10 лв,за труд не знам.Тези операции се правят на изгасен мотор
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    Коментар


      #3
      За ремонт на гарнитура може да мислиш, ако ти прегрява двигателят, или губи антифриз, и/или го смесва с масло. Това мисля, че са основните причини. Все пак следи температурата като караш към сервиза.

      Коментар

      Working...
      X