Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати 51 до 54 от 54

Тема: Формула 1 - 2019

И ко станааааа ... ПОБЕДА! Браво Шарл, браво Фетел, браво Ферари!
    Стискаме палци за двойна на Монца! Дано Фетката задържи емоцията, Шарл пък да си пусне пердето и квот - такова ... бъдещето на отбора е в неговите ръце, буквално! Хамилтън е невероятен и сигурен съм ще направи всичко възможно, че и отгоре, да победи Ферари. Само респект към него, въпреки че ми е адски неприятен, всъшност.
    Форца ФЕРАРИ!
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Да, да да!!!! Форца Ферари!
    Невероятен Шарл, перфектна защита от двамата пилота на Мерцедес! Перфектен.
    И победа на най-великата писта!
    Последна промяна от Jimy : 08.09.2019 в 23:11
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Честити две поредни победи на всички Фераристи Обзора от двете състезания за мен е следния. Много силно каране за Шарл, има заложбите да стане многократен шампион. Страхотни два турнирни резултата за Хамилтън, които до доближаат към титлата. Макс с поредните си инциденти и Фетел с поредното завъртане.
    Ферари не са на нивото на Мерцеде, особено при износването на гумите. Тези две победи не показват реално ситуацията каква е. Нз какъв е проблема при Ферари. Едната кола на Спа изглеждаше мого добре подготвена, а другата беше пълна катастрофа. При Фетел задницата се плъзгаше, колата недозавиваше - кошмар. На Монца двете коли бяха добре подготвени и може би имаше шанс за двойна победа. Първо тази глупост в квалификацията, даже нз как да я опиша. Провалиха шансовете на Фетел за пол. Имаше скорост и при него и ако беше ползвал изтеглянето на правите, можеше да е на първа редица. В състезанието тези две глупости...дори и нз как да ги коментирам. Такова завъртане на Аскари и после скандално глупаво връщане на пистата. Не вярвам, ей така да е забравил как се кара, след резултатите в Германия и Унгария очаквах повече. Но и отбора твърдо е застанал зад Шарл (който се отплаща подобаващо). Сега явно отборните заповеди не са проблем за феновете. Много силно каране на Албън, заслужава да се отчете и това. На Монца имаше мн странни наказания...черно-бели флагове. Все неща, които не бях виждал от над 10 години. С две думи - тежки две състезания за фен на Фетел. хахаха
    Последна промяна от Kay_ : 09.09.2019 в 10:24
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат фанатик Аватарът на Hristian_Aleksiev
    Регистр. на
    31.01.2010
    Само да добавя и добрата работа относно стратегия и безпроблемните боксове от страна на Ферари и в двете състезания. За монца ако бяха сложили медиум гумите на Леклер, Ботас щеше да е победител. За Фетел не знам какво да кажа, както и той и другите 3-ма допуснаха по една грешка, но явно се ядоса, опита се да се върне бързо на пистата и осра тотално нещата, спокойно можеше да стигне до 4-5-то място ако не се беше изпречил на пътя на Окон. Малоумна работа.
    За мен Хамилтън ще стане отново шампион, няма кой да го спре, има и достатъчно преднина за да не се налага да рискува, а и колата им е най-добрата. Видя се че ако не бяха правите, на които дори и със DRS Мерцедес нямаха по-висока скорост, тяхната кола беше с една идея по-добра. Леклер не можа да се откъсне на повече от 2 секунди от когото и да било и веднага след това беше застиган.
    Надявам се Ферари да успеят поне да запазят второто място при конструкторите, вижда се че Ред булите също вървят добре, и ако досега участваха с една кола в отборната надпревара то сега вече можем да кажем, че и Албън ще взема точки регулярно.
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Тема: Формула 1 - 2019

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 2 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •