Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 54

Тема: Формула 1 - 2019

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Мерцедес са бързи до побъркване. за един сектор 30на секунди от скорост в завоите, те печелят по 0,300-0,500 на Ферари и Ред Бул. Което е скандално. Единствения шанс е да се движиш пред тях. Това идва от самата конструкция на болидите, че преследването на болид е неприятно. Но от друга страна, хората са си свършили работата перфектно и мачка наред. Дразнещо е само това, което спомена как винаги са супер изненадани, че убиват конкуренцията, а те не са го очаквали. Сега положението е като 2014.

П.П. Да този клип сега хвърля в смут всички многократни шампиони по форумите, които критикуват остро Фетел. За мен лично няма пилот...даже няма човек, който инстинктивно да не се върне на състезателната траектория веднага. Да оставим настрани имали място, няма ли място. Сами я факт, че караш 30-40 обиколки и се защитаваш. Допускаш една неточност, едно блокиране на гуми и после...ще се върнеш на пистата, като оставиш втория да те изпревари....не го вярвам. Любопитно ми е има ли човек, който би го направил.
    Последна промяна от Kay_ : 11.06.2019 в 10:48
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Когато се показват ситуации от 2016, би трябало да се погледнат и правилата от 2016.

Понеже точката, по която е наказан Фетел, е същата като през 2018, то ето една подобна ситуация със същото 5сек. наказание за Верстапен: https://youtu.be/cRTmuPOhaIA
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Регистр. на
    13.11.2013
    Значи още един в графата "изглежда като приключил с автомобилния спорт"
    А за сезон 2016 има ли я тази точка в правилника?
    Последните години оставам с впечатление за странни решения на стюардите. Всички защитни маневри за Макс с 2-3 смени на траекторията не се наказваха. Пресичанията ан първия завой в Мексико от Хамилтън и Макс също ( Хайде Макс го наказаха след състезанието, но вече беше създал ситуация между Фетел и Рикардо). Някак ще е по-добре да ги оставят да се състезават и да не издребняват. От друга страна, ако се оставят по-свободни правилата в средата на колоната не ми се мисли Грожан, Перез, Магнусен и Квят (мн съм му фен бтв) какво ще правят.
    Все пак Сена спечели цяла титла торпелирайки Прост.
    Последна промяна от Kay_ : 11.06.2019 в 13:25

Регистр. на
    16.11.2008
    Фетел е приключил.. Толкова много грешки, които допуска през последните 2-3г, го доказват.

Относно Монако 2016 и защо е нямало наказание за Хамилтън -https://www.motorsport.com/f1/news/a...742601/742601/
    С две думи - Хамилтън е оставил място НА ПИСТАТА за още един болид.
    Ето и ситуацията от Канада 2019:
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	image.jpg
Преглеждания:	15
Размер:	65,6 KB
ID:	107316
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.

Регистр. на
    13.11.2013
    Страхотна логика. Той се връща на състезателната линия, при условие, че пистата е изсъхваща, а те карат със сликове, демек на Рикардо остава мократа част с по-малко сцепление. Какво като е оставил място. И той както Фетел и както Макс се връщат на състезателната линия. Да остави му място...но не защото е искал...тази част на шикана е широка, после до станата малко нямаше място. Хамилтън си зае сухата състезателна линия, без да се замисли.

Регистр. на
    16.11.2008
    Хубава или лоша - това е логиката на стюардите.
    По същата тяхна логика са наказали и Макс в Япония 2018.

П.П.: Телеметричните данни са вече достъпни и показват как Фетел поглежда в огледалото, вижда къде е Хамилтън и след като овладява колата прави още едно движение на дясно с волана - пак становище на
    стюардите. Точно и заради тези му действия е бил и наказан.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    23.10.2008
    Няма да пиша, кой как кара до момента в сезона, но в дадения шикан по спомен от онзи ден минават със средна скорост между 100 и 130 км/ч Фетката губейки сцепление и минавайки през тревата горе долу си минава с тая скорост, в момента в който що горе е излезнал почва да ускорява. Да вярно, че Хамилтън няма къде да мине от ляво, но те се състезават. Аз лично ако бях даже щях да го чукна в стената тоя черньо, ( Не съм расист ама този много ми е неприятен, честно) Постоянно мрънка за всичко, печели 70% от състезанията 50 % без проблем 20 % му помагат всички останали пилоти и решения на останалите отбори и дето казвате все изненадан и недоволен, как бил спечелил. Късметлия е че кара най- читаво сглобената кола. Е примерно Кими във Ферари, си беше все 2-3-4 миналия сезон, и то подбутван от тима да прави място на Фетел. Сега в Алфа, личи си че колата е по- зле и следователно е по- назад. Същото ще е с Хамилтън, в момента в който колата изостане от другите отбори ще има да реве постоянно че няма мощност( примерно).
    В Случая оня ден Ветел, не съм му огромен фен, щото и той ми изглеждаше същия докато печелеше с Редбул преди години, ама съм привърженик последно време особено заради отбора, но смятам че е прав да иска отмяна на 5те секунди.

Регистр. на
    16.11.2008
    Цитат Kay_ написа: Преглед на мнението
    Той се връща на състезателната линия, при условие, че пистата е изсъхваща, а те карат със сликове, демек на Рикардо остава мократа част с по-малко сцепление. Какво като е оставил място.
    Не зная дали ти пишеш и в англоезични форуми, но точно същата теза е защитавана от привърженик на Фетел в такъв. В отговор, на което е получил следния пост:
    So now you want Hamilton penalised for pushing someone on to the wet part of the track ? boo hoo hoo

Регистр. на
    13.11.2013
    Стига де, този отговор е несъстоятелен. Не говорим за това кой е пилота. Преди това си казах, че според мен няма пилот, който в тази ситуация да не се върне на състезателната линия. Виж, че при Макс, Кими беше наравно с него и беше изтласкам от пистата, докато при другите две ситуации пилота отзад не беше изравнил болида пред него.

И да...със сликове на мокра писта си е все едно не му остави място. Не става дума кой е пилота, черен, зелен, лилав....Мерцедес са си свършили най-добре работата вече една петилетка, Хамилтън си изпълнява работата перфектно. Вече обвиненията към пилотите с този не става, щот изпуснал завоя, оня не става щот блокирал гуми, ги определят феновете.

Регистр. на
    16.11.2008

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Тема: Формула 1 - 2019

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •