Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 32

Тема: Формула 1 - 2019

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Ето мина първото състезание за 2019. Честито на първите трима.
    Още от квалификацията се видя, че Ботас е мноооого бърз и тогава само грешка в трети сектор го лиши от пол-а. Хамилтън както винаги започва сезона не особено уверено, но явно болида им е много силени има време за поправителен. Холандското ла@но като по чудо направи много хубав старт, добър първи стинт с гумите и много правилна маневра срещу Фетел. Заслужи си мястото на подиума.

Ферари....нз. На 1 минута зад Ботас. Скандално. Биното цяла зима спекулираше, че ще отиде в Мерцедес и му дадоха шефския пост. Тази стратегия на Фетел...беше изцяло срреляне в тъмното. Чакаше се СК, щот имаше един комплект в повече гуми с червения кант. Ами, СК нямаше - тотален провал. Предполагам в бокса е имало уговорка за стратегиите, че на Фетел е по рисковата с идея да му дадът шанс да спечели и ако не се получи - да запазят позиции. Ако е вярно това задава много въпроси още на страта на сезона. Трябваше да оставят Шарл да го изпревари. Не вярвам Фетел, че щеше да му прости в обратната ситуация. Единственото успокоение е, че Алберт парк минава за нещо като градско трасе и не показва реалната скорост на колите. Обаче, лошото е, че на такава писта е важен двигателя. Мерцедес и Хонда показаха страшна скорост на излизане от бавните завои в 1 и 2 сектор.

В средата на колоната беше доста интересно. Алфите ще са си в топ 10 тая година. Разлкиката от ХААС до Торо Росо е +0,500. Ще падат изпреварвания.

И в крайна сметка започваме 6 пореден сезон в който Мерцедес в квалификация са -0,700 пред Ферари. Като 2014-до сега. 101 старта в които Мерцедес имат 85 пол позишъна, 77 победи от които 38 двойни. Честито
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Ферари никога не са били фаворит именно на тая писта, поради спецификата й и конструкцията на болида им. Може би още в Бахрейн ще се види точно къде са спрямо останалите. Да особено глупаво беше още от Австралия да почнат да спъват Леклер. Фетел можеха да го вкарат в бокса за меките гуми и поне точката да отиде при тях (да щеше да загуби точка, но щеше да направи така, че Ферари да са 2 точки по-близо до Мерцедес), но жабарите никога не са се славили с мисъл в бъдещето.
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    След Бахреин 2019:
    Мерцедес - късметлии.
    Ле Клерк - технически проблем, може би предизвикан от агресивни настройки на мотора.
    Фетел - изглежда като приключил с автомобилния спорт. Тенденцията от грешки през 2018 продължава и сигурно ще се задълбочи.
    Рено - идиоти, които все пак "спасиха" стълбичката за Ферари.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Вече никой не пише в тая тема ... разбираемо!? Защо ли? Аз лично искам да попитам шефовете на Ферари, следното: Защо взехте пилота на Заубер - Шарл Леклерк? Реално в състезанията до момента, чисто стратегически /от фенска гледна точка/ той бива прецакван, пробван или подложен на/с най-не адекватната стратегия, съответно губещата !!! Що така бе ... Биното?

п.п. голем кеф от естествената реакция на Фетката с размяната на табелите ... медец бе! а тоя Хамилтън е адското лицемерно и арт копеленце ...
    по радиото: аууу колко лошо се върна Фетю на пистата, сакън да ма люсни ... после обаче на награждаването го придърпа на най-високото стъпало ... черно педалче е тоя
    Последна промяна от Jimy : 09.06.2019 в 23:59
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Е то няма какво да се пише..

Фетел съм го коментирал на 31.03.2019. Днес направи няколко грешки и беше наказан. От него може да се очакват само единични проблясъци, но нищо повече.. "изглежда като приключил с автомобилния спорт".

Ферари никога в XXI век не са се състезавали с двама равнопоставени пилота, затова и Шарл=Kimi.. overcut-и и/или undercut-и - няма значение, важното е да се бута "фингъра" напред, а днес младока можеше да е втори.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Фиат маниак Аватарът на blue_coconut
    Регистр. на
    25.05.2016
    Цитат Jimy написа: Преглед на мнението
    п.п. голем кеф от естествената реакция на Фетката с размяната на табелите ... медец бе! а тоя Хамилтън е адското лицемерно и арт копеленце ...
    по радиото: аууу колко лошо се върна Фетю на пистата, сакън да ма люсни ... после обаче на награждаването го придърпа на най-високото стъпало ... черно педалче е тоя
    Сигурно ще ме линчувате, като рискувам да кажа, че не съм фен на Ферари, но дори не като такъв, и аз се изкефих от размяната на табелите. За феновете, за публиката, за всички е ясно, че победителят в това състезание трябваше да бъде Фетел.

Хамилтън, обаче, да те питам, с какво е виновен за грешката, която Фетел сам допусна? Имаше право да се оплаче и го направи. Кой от пилотите не би го направил в такава ситуация?
    Според мен дори в края на квалификацията в събота, когато го прегърна и му честити, не беше лицемерно, личеше си, че беше искрен в действията си.
    Хубаво е за спорта и за публиката да има повече такива битки, а не да продължаваме да гледаме как от ФИА толерират определени пилоти...

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Интересно дали за тази размяна на табелите ще накажат Фетката? Ако го накажат, нека някой ми докаже че няма толериране на брикета. Би трябвало да няма снкция, ако онези отгоре разбират малко от чест и майтап, пък и какво толкова е направил с тази размяна?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Цитат blue_coconut написа: Преглед на мнението
    Сигурно ще ме линчувате ...
    Поне аз никога, въпреки фенщината ми!
    Но тук не Хамилтън има вина за случката, просто самата му реакция по време на и след това ме издразни! Проблема му, обаче е перманентен ... поне за мен! С тея целувки по болида и "съкрушителния" хленч с неистовата благодарност към болида, пресолява манджата ... наистина е бърз, но театрото е прекалено, а от там и нарочните му ПР реакции.

Дано няма наказания за Фетю, дано и уважат контестацията от Ферари за наказанието, защото ми писна от марионетки. Забелязваме, че и Ботас и Шарл надигат глава ... ако някак спорта е по свободен, като цяло и те ще успеят ... може би!
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    То сега ...нз трябва ли да кажа "Честита победа".хахаха Нека кажем перфектен сезон за Мерцедес. Колата им и пилотите в частност Хамилтън се справят страхотно. Видяното в Испания беше направо потресаващо. То в Монако беше горе долу същото. В Канада се видя, че Мерцедес (Хамилтън) имаха страшно темпо с най-твърдите гуми в състезанието.
    На темата за Хамилтън и мен леко ме драни това...Благодаря на момчетата, отбора, майка си, баща си. Тези постоянни приказки по радиото - гумите си отидоха имам проблем в мотора и накрая НБО след НБО. хаха Но те всички пилоти се оплакват. Просто акцента е върху него понеже побеждава.
    За състезанието вчера. Първо в квалификацията страхотна обиколка на Фетел. В състезанието...бях почнах да търся клипове за пилоти, които пресичат някой завой и всизат предимство и не са наказани (почти всяка маневра на Верстапен) но реших да пусна само една такава от Монако 2016, когато нямаше наказани https://www.youtube.com/watch?v=qOyIgMxsllk
    Нали ако потърсим какво е казал Хамилтън след състезанието, най-вероятно е било подобна на думите на Фетел или пък и той е "изглежда като приключил с автомобилния спорт"?

ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Мда, цитираният клип, по-горе е също толкова обсъждан! И с право, защото ситуацията, целта и развръзката на ПИСТАТА са 1:1, но извън нея ... уви не!
    Иначе в самото състезание, много ме изненадаха от Мерцедес-Хамилатън ... защото след толкова много рев, как Ферари били адски бързите, как Мерцедес нямат шанс?! Моляааа, та Хам бе със същото темпо като Фетката, че и по бърз ... от Мерцедес си играят на "умряла лисица" и всеки път са "изненадани" от самите себе си!

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Тема: Формула 1 - 2019

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •