Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АГУ за Браво 2 120 кс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    АГУ за Браво 2 120 кс

    Колеги,има ли проблеми с поставянето на АГУ на Браво 2 120 кс и коя марка и вид са най-позходящи?
    Стило 1.9 JTD 115 к.с.5 вр.2001 г.

    #2
    ГИ може АГУ не. И все пак си подбери майсторите, защото аз попаднах на едни дето ме убеждаваха че е невъзможно такава кола да върви на газ. Аз съм с Романо Антонио ОБД 2 висок клас, още в гаранция без проблеми.

    Коментар


      #3
      Става без проблем, но трябва да е висок клас с бързи инжектори и ОБД. Изпарителя трябва да е голям за 200к.с. Ако караш с високи скорости продължително е добре изпарителя да е с още по-голям топлообмен. В противен случай зимата при -10С ако караш със 140 продължително по магистралата, температурата на газта пада и почва прекъсвания и мигащи чекове.

      Коментар


        #4
        Здравейте.
        Да не пиша нова тема, да съживя тази...
        Днес минах през 2ма газаджии. Единият вика няма как да се сложи газ, другия заляга, гледа, часа се и накрая вика - май ще стане. И аз малко се обърках. Сигурен съм, че може да се сложи(виждал съм обяви, чета и във форума), но може ли някой да даде пресни отзиви, ако скоро е монтирал газова... Каква, къде и приблизително цена? Колата си е фиат браво 1.4 t-jet 120 к.с.
        Иска ми се като ще давам пари, да знам, че ще е качествено.
        Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
        Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
        Fiat Bravo 1.4 120k.с.

        Коментар


          #5
          Като всеки човек с автомобил на газ и аз съм обиколил 1000 майстори. Накрая се спрях в една тема от алфа форума. Робигаз, човека се казва Роби. Намира се близо до бул. България и ул. Гоце Делчев. Намери темата от алфа форума и ще откриеш подробности. Той ми сложи ГИ на алфата. Марката е Емегаз с бързи дюзи и цената беше 1250лв( това 2017г). От тогава съм минал 55к км на газ и проблеми не съм имал. При него ходят доста италянски коли.
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #6
            Марката е Емегаз с бързи дюзи и цената беше 1250лв( това 2017г).
            Какви са дюзите и с каква бутилка?
            OVB X18XE1 седан+ГИ

            Коментар


              #7
              ivan_pop написа: Преглед на мнението
              Какви са дюзите и с каква бутилка?
              Редуктор 110Kw и бързи инжектори на A.E.B.(2.15/1.95 ms времена за отваряне/затваряне).
              Бутилката е пура 30лв в багажника.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар

              Working...
              X