Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно ли е да хърка каре направо а не в завой?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възможно ли е да хърка каре направо а не в завой?

    Здравейте колеги. Дали е възможно каре да хърка само направо при подаване на рязко газ на първа и втора предавка, или при рязко потегляне от място?
    Колата в завой не тропа и не хърка нищо. Съединителя е сменен преди 4-5 хиляди км., като това въпросно хъркане го имаше и преди да сменя съединителя и мислех, че ще изчезне, но не. Колата е пунто мк2 1.8 ХГТ. Когато се чуе въпросния шум светка и лампата на таблото за ЕСП или както там се нарича. Обаче и когато е изключено и теоретично трябва при загуба на сцепление да върти гуми пак има въпросния звук.

    ПС: Дясното външно и вътрешно каре са сменяни, понеже когато ми изпуснат ампоните на гърнето и то опира в издувката за резервната гума и подозирах тях.
    Левите карета не са сменяни, а звука се чува точно от пред шофьора. Другото ми съмнение е нещо скоростите да не са с проблем?
    Последна редакция от Insane; 12.02.2019, 19:45.

    #2
    А някой погледна ли лагерите.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Не съм я водил на майстор, а за лагерите не съм се сещал че могат да правят такъв проблем :D Мерси.

      Коментар


        #4
        Лагери на главини, опорен лагер на дългата полуоска и пр. Светенето на ABS/ESP подсказва за лагер на главина.

        Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

        Коментар


          #5
          Възможно е и да е от вътрешно каре ,те правят така,ако тропането по звук го определяш на каре.

          Коментар

          Working...
          X