Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси за Фиат Панда 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси за Фиат Панда 2

    здравейте на всички съфорумници
    доста търсих из форума теми за фиат панда 1.3 .. попаднах само на 2, та затва реших да пусна нова тема
    от седмица съм с фият панда-2,1.3 мджет, мн добра количка с мн причичен разход, доволен съм от количката. имам няколко въпроса към колегите с подобни коли.
    1. колата знам че е с верига, има ресурс 200.000 макс.-признаците какви са?
    2. 1.9 мотора имаше вихрови клапи има ли при този двг.
    3. лоста за мигачите и фаровете като съм на къси инподам мигач изгасват фаровете , някой знае ли от каккво е и дали се сменя само лоста или целия обръч.
    4. седалки от добло същите ли са, понеже мн минлипсва подлакътник и мисля да сменя седалката.
    поздрави и благодаря на отзовалите се.
    модераторите ако преценят че темата не е където трябва да я изместят. ако трябва , извинявам се .



    Редактирано заглавие.
    Темата е преместена в правилния раздел.
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Ресурса на тая верига е 120000 км. После рискуваш да направиш салата от тропически плодове.

    Няма вихрови клапи

    Лоста е охлабил пружинката, съветвам те да намериш нов.
    За седалките незнам
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      благодаря на колегата , за бързите отговори. ако може схема за смяна на лоста,и дали се сменя само единия лост или се сменят двата лоста, очаквам и др мнения,
      Последна редакция от karlos4340; 06.02.2019, 17:51.

      Коментар


        #4
        някой ако знае нещо отностно затапеането на егр на този модел и софтуерно изключване?

        Коментар


          #5
          Търси някой или фирма които правят чип тунинг , ще ти го изключат. Съветвам те да го затапиш и механично. И както ти каза колегата веригата 120- 130 000 макс и само маркова . Без ashika , ITN и др такива.
          Последна редакция от Brevetti; 18.02.2019, 20:20.
          Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

          Коментар


            #6
            здравейте , причина за затапването от време на време влизаше в авариен режим и колата спира да вурви и започваше да вие турбината след 2000 об. гася и паля и се оправя закачиха е на компа излезе егр,изклпчиха го софтуерно сега е ок майстора каза някой ден като е хубаво врвмвто да го извадя почистя и затапя механично и край на филма с егр. засега е ок колата. веригите има бяма след 10.000 мисля да ги сменя, макар че майстора каза сутрин като запаля ако не се чуват е ок. а сутр не съм чувал да дрънчи.. това е засега разход извън града 4 със 100-115 мн добре засега
            благодаря на вс отзовали се
            Последна редакция от karlos4340; 23.02.2019, 15:33.

            Коментар


              #7
              от скоро пак имам проблема а егр. влиза в авариериен рвжим. и като угася и запаля се оправя. помагайтв..

              Коментар

              Working...
              X