Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 13 от 13

Тема: Объркана цифра от номера на двигателя в талона -> РЕШЕНО

Фиат маниак
    Регистр. на
    19.01.2008
    За тяхна,и то при положение че казах в началото на разговора ,че каквото трябва ще си платя.Без никакви кавги и без разправи,и съдействие от познати.Във 8,35 бях във кат във 9,05 бях напуснал кат със новия талон.Нито чаках на опашки нито ходих по гишета.Дежурния офицер ми взе талона погледна номера,и след 15мин.ми донесе до колата новия талон.
    Последна промяна от ivan77 : 05.02.2019 в 23:32
    STILO 1.4 16v.

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Всичко е съвсем нормално. Видял си грешката в талона навреме, сигнализирал си и са я отстранили. Няма как да не е за тяхна сметка, защото грешката е тяхна.
    При мен случаят беше с 3-годишна разлика. По същия начин в документите за внос на колата липсваше номер на двигател, а нашите катаджии гледали каквото гледали и записали в талона каквото им се сторило, че са видели. От своя страна аз от какъв зор да проверявам дали номерът на ДВГ е верен - дори не го знам къде се намира. Та аз продадох колата 3 години след като я бях купил и седмица след това ми се обажда купувачът от Шумен, че в техния КАТ не искат да му я регистрират, защото една от цифрите не съвпада. Някой се беше престарал. Защото за мен изобщо всичко това с номера на ДВГ е пълна тъпотия - голяма работа, че една цифра от ръждясалия номер, дето едва се вижда, не съвпадала. А и как да се докаже кое е вярното, при положение, че в документите, с които е внесена колата, липсва номер на ДВГ. Истинският номер може да се удостовери със сигурност само от завода производител. А на око - на единия катаджия му се сторило, че е 0, а на другия 8.
    Последна промяна от snake : 06.02.2019 в 14:06
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат фанатик Аватарът на marea-ta
    Регистр. на
    05.06.2008
    Същия проблем имах и аз само че вместо 1,9 ТДИ бяха вписали 1,4 ТДИ за 30 мин проблема бе решен, ама то е тъй, като си с усран гъз.
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Объркана цифра от номера на двигателя в талона -> РЕШЕНО

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •