Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 13

Тема: Объркана цифра от номера на двигателя в талона -> РЕШЕНО

Фиат маниак
    Регистр. на
    19.01.2008

Объркана цифра от номера на двигателя в талона -> РЕШЕНО

Здравейте,при регистрацията на автомобила са ми объркали една от цифрите на двигателя.Вместо 7 са записали 2.Колата е нов внос от Италия и това и е първа регистрация в България.Според вас как да постъпя? Регистрирах е преди 20 дни.Има ли смисъл да ходя във кат или да си трая.

Грешен раздел -> преместена.
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    STILO 1.4 16v.

Трябва да дадеш пари за промяна на номера -технотест
    ако не мине на гишетата пред КАТ.
    Едвали някой ще ти търси номера на двигателя- е ако не правиш пакости с нея.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    Проблема ще ти се появи, ако след време решиш да я продаваш. Отиди сега, докато още е навреме. Чакането и нервите са си отделно.
    А как е станало това объркване? Нямаше ли документи колата, на които да пише номер на двигателя? Кой е сгрешил - този, който е гледал номера, или тази, която е въвеждала данните, защото 1 и 7 са си доста далече на клавиатурата.
    П.П. Е те така се обърква цифра не знам защо съм писал 1 вместо 2.
    Последна промяна от dabadaba : 04.02.2019 в 08:45
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Фиат маниак
    Регистр. на
    19.01.2008
    Имам само италианския талон там номер не пише.А кой в кат ги е объркал няма как да знам.Вместо 7 са записали 2 колега.Не едно.Сега го проверих и по епер излиза че е 7.Ама тея в кат какво са гледали не знам.
    Последна промяна от ivan77 : 03.02.2019 в 10:48
    STILO 1.4 16v.

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Съвсем нормално е някой непрецизен идиот да обърка нещата. На мен една от предишните ми коли я бяха писали хечбек, а тя е комби. Понеже обичам да влудявам всякакъв вид служители с това, че чета всичко, прочетох внимателно всичко в талона и не мръднах от КАТ, докато не ми го смениха. А пък една друга кола ми я бяха писали светло червена, макар че е бордо. И също настоях и постигнах смяна на талона. Обаче и мен ме прецакаха със сбъркан номер на двигателя. Установи го следващият собственик на колата - някой в неговия КАТ видял, че една от цифрите е сбъркана и се запънал. И минах през една сага, която нямам желание да описвам, защото ползвах лични връзки, за да извадим със задна дата талон с верния номер на двигателя.
    За мен е правилно да посетиш КАТ, да им посочиш грешката, ако трябва да подадеш и писмена молба за смяна на талона. А може и да си траеш и никога да няма никакви последствия.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат маниак
    Регистр. на
    19.01.2008
    Благодаря за отговора колега,утре сутрин смятам да ги посетя,и дано успея да се оправя.
    STILO 1.4 16v.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    И аз патих преди време за същата грешка, само че ми я откриха като отидох на ГТП, лошото бе че беше минал месец и трябваше да си платя аз новия талон, ако беше в рамките на месеца щеше да е за сметка на КАТ, тъй като бяха отчели талоните за месеца.
    Още един гаф направиха при регистрацията на едно Пунто, вместо Пунто бяха писали Ритмо, комбинация от разчитане на латински букви като кирилица.
    Последна промяна от NikMar : 04.02.2019 в 00:47
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Значи ако държиш да се оправи номера иди колкото се може по скоро

Фиат маниак
    Регистр. на
    19.01.2008
    Сагата приключи,отидох в кат/Пловдив/ разясних им какъв е проблема и без каквито и да било проблеми си коригираха грешката.Чак не можех да повярвам.
    STILO 1.4 16v.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    И за чия сметка стана?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Тема: Объркана цифра от номера на двигателя в талона -> РЕШЕНО

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •