Резултати 1 до 3 от 3

Тема: палио 1.2 16 ка

Кара велосипед
    Регистр. на
    21.04.2012

палио 1.2 16 ка

здравейте колеги! от скоро съм собственик на палио 1.2 16 ка 80 к. 2004г. ръчната спирачка иска донатягане и ще бъда благодарен ако ме насочи някой. дали е от ръкохватката в купето ;от долу или през отвор на барабана на колелото.

Нарушена т. 1.7 от правилата на форума.
    Дублирана тема.
    Модераторски екип на fiatforum.bg

Фиат маниак Аватарът на GeletoFIATbravo
    Регистр. на
    26.02.2011
    А поглежда ли ли сте накладките на задните колела.Ако има накладки през отвора в купето е най лесно но все пак трябва да се гледа да не ги претегнете,Най бързо и лесно като се вдигне на крик и се проверява колело по колело дали блокира и след това дали отблокира.ако има съвсем леко стържене не е проблем но ако държи стегнато колелото е кофти.Има под самото цилиндърче една малка тресчотка която допълнително разтваря накладките но трябва да се пипа от човек който е в час.Успех с колата и безпроблемно каране
    198mjet Bravo

Кара велосипед
    Регистр. на
    21.04.2012
    приятелю,колата я имам отскоро и не съм проверявал задните накладки.това задължително ще го направя.понеже не видях под лоста нито зад него нещо за регулиране,питам принципно от къде става.има 4 начина за натягане при автомобилите поне аз съм срещал толкова.1-шпилка с гайка пред или зад ръчката.2-под колата чрез трипътник на въжетата.3-тресчьотка в колелото достъпна през отвор на барабана и той не се сваля.4-тресчьотка в колелото недостъпна отвън и трябва да се сваля барабана.просто не съм разглобявал такъв фиат и затова исках мнение от колега който го е правил.благодаря за насоката на работа.

Тема: палио 1.2 16 ка

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •