Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Измислих политическа сатирична бордова игра !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Измислих политическа сатирична бордова игра !

    Здравейте на всички ! Във връзка с един мой проект, който измислих уж на шега, искам да ви споделя идеята си като ви покажа видео на това как изглежда играта и бих се радвал ако ми дадете мнение какво мислите ! Играта е за 2 до 6 човека, като всеки играе с различна партия и целта е да се превземе цялата карта от една партия - изпробвал съм я и смея да твърдя,че е на 95% завършен и работещ продукт ! Незнам изобщо дали това чудо някога ще види бял свят освен да се размята в моята стая и да го играя с приятели, но все пак бих искал да попитам ако някой от вас има представа, колко би струвало подобно нещо да се реализира на пазара, какви пари би струвало да се разпечата от професионална фирма - съдържанието от видеото е 6 партийни карти, карта на играта, 50 карти държавен вестник и 90 "левчета" + зарче и 4 страници правила. Като изключим карикатурите, които съм използвал от интернет, всичко друго е мое дело и всичко съм проектирал, изрязвал и лепил сам и това ми е единственото копие за момента... Тук говоря само за идея все още, но ако модераторите сметнат, че това е вид реклама на този етап, то нека ми изтрият темата. Благодаря ви предварително !


    https://youtu.be/9JsQgEhWhGI
    Fiat Brava SX 1.6 16v 103hp 99г. Метан

    #2
    Настолните игри са измислени отдавна. Четири страници правила? Шегуваш се! Кой ще ги чете? Не се сърди човече и доминото са с правила колкото един смс и пак не се играят, ти искаш да прочетат четири страници.
    Виж, да беше нещо дето се цъка на смартфона...
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      Всъщност правилата са доста лесни веднъж прочетени и не мисля че са затормозяващи - по принцип мога да обясня правилата за 2 минути, но се изискват около 4 страници като писания за да е ясно за какво точно става въпрос. Идеята ми е, че това е политическа сатира и не е от типа игри като не се сърди човече - малко по сложна е, но за любознателните би била доста забавна! И все пак това е социална игра а не нещо което "да се цъка на смартфона"... Мерси за мнението !
      Последна редакция от daniobg; 03.02.2019, 05:47.
      Fiat Brava SX 1.6 16v 103hp 99г. Метан

      Коментар


        #4
        Добавям линк към фейсбук групата относно коментари и информация за играта - нека модераторите заключат темата, а всеки който пожелае да разбере повече за проекта може да го направи във фейсбук

        https://www.facebook.com/groups/2204367866482894/
        Fiat Brava SX 1.6 16v 103hp 99г. Метан

        Коментар


          #5
          Не виждам смисъл да се заключва темата.

          Поздравления за труда, който си положил.
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар

          Working...
          X