Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 22 от 22

Тема: Помощ при купуване на комп. мишка

Цитат mell0 написа: Преглед на мнението
    Все ще издържи 2 години. До 20 лева безжична с приличен външен вид и функционалност толкова. И аз съм ползвал и издържат по 2 години поне, което е добра инвестиция, понеже дори по-скъпите след 2 години се изтъркват и амортизират и пак трябва да се сменят.
    Леновото от първата страница, което съм снимал, е като ново след около 5 г. ежедневна употреба. Мишката е уникална, почти съвършена. Единствен недостатък - сравнително бързо яде батериите (2 бр. ААА).

П.П. Прочетох някъде в мненията нещо за игри. Всеки истински геймър немедлено ще получи позиви за повръщане, ако му споменете за безжична мишка.

Междувременно HP-то X3000, препоръчано от Оги, пристигна - за 27 лв. с доставката. Много симпатичен малък мишок . Изчистен дизайн, няма нищо излишно по нея. Бутоните се натискат точно така, както ми харесва (защото съм имал и мишки с много малък ход на бутона), материалът също ми се струва добър. Мишката е като че ли една идея по-малка от това, с което съм свикнал. И много по-малка от огромната ми GIGABYTE, която се оказа пълен боклук, въпреки цената си от почти 60 лв. След време ще споделя впечатления от новата мишка.

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	HP X3000.jpg
Преглеждания:	24
Размер:	97,3 KB
ID:	106682
    Последна промяна от snake : 12.01.2019 в 11:29
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Пристигна ми мишката. Изключителна опаковка, кутийка като за шоу-руум в мола. Нежният бежов цвят на тройно рециклирания картон създава премиум усещане за долнопробност. Като изключим това, мишката работи. Чувствам се ЛЕКО измамен, защото моделът, който съм поръчал, работи с 2 броя АА батерии (както исках), които обаче са успоредно свързани. Това пък от друга страна е екстра, защото позволява на мишката да работи и само с една батерия, в краен случай.

Ще погледна и другата, която бях поръчал от тоя търговец, дали при нея пак е така, но не помня да ми е правило впечатление. Ако някой си търси такава мишка - няма да сбърка. Хубава, голяма, усещането е за масивност и двете батерии внасят малко допълнителна тежест, но не мисля, че ще ми пречи. Ако ми пречи - винаги мога да махна едната. Обхватът и е много добър, предвид марката - хваща без проблем от 5-6 метра, а бутонът за бърза смяна на резолюцията е много удобен - бърза смяна между 5 "левела" ("ниво" на местен диалект), което позволява бърза настройка за всякакви монитори и резолюции, без ровичкане по настройките на ОС.

Довечера ще кача снимка-сравнение с HP-то, но за моята ръка определено пасва идеално. Сега я пробвам на работния компютър и само след няколко минути - предишната ми се струва вече доста неудобна. Малко по-мъничка е, но съм свикнал и не ми прави голямо впечатление.

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20190208_093945.jpg
Преглеждания:	23
Размер:	92,0 KB
ID:	106792

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Помощ при купуване на комп. мишка

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •