Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 22

Тема: Помощ при купуване на комп. мишка

Фиат идол Аватарът на gamma
    Регистр. на
    10.06.2007
    Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    И на работа и вкъщи съм с Logitec M100 - 20 лв. от Технополис.

Тоя модел няма нищо общо с това, което търсиш, но за мен това е най-удобната, прецизна и здрава мишка за парите си.
    Лека е, материала е приятен на допир, с нормален размер, скрол бутона превърта и се натиска точно както трябва.
    +1 Дето се казва :D
    На работа всички компютри са с такива + две в къщи. Изключвам мишката на синковеца (
    Logitech G703), ама там "драмата" е друга.
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX

"...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

Фиат фанатик Аватарът на DJPOPA
    Регистр. на
    19.11.2011
    И на работа и вкъщи съм с Logitec M100 - 20 лв. от Технополис.

Тоя модел няма нищо общо с това, което търсиш, но за мен това е най-удобната, прецизна и здрава мишка за парите си.
    Лека е, материала е приятен на допир, с нормален размер, скрол бутона превърта и се натиска точно както трябва.
    Най-яката мишка. Тази в офиса ми не си знае годините и е безупречна все още. Вкъщи съм със същата, след неуспешни опити с най-различни боклуци, включително и wireless desctop на Microsoft. Най-сполучливата мишка от всички, които съм ползвал, а през ръцете ми са минали стотици.
    Fiat Multipla 105JTD

Фиат фанатик Аватарът на mell0
    Регистр. на
    22.06.2014
    Примерно това. Общо взето отваряш някой сайт, разгледаш каквото ти харесва до 20-лева и купуваш. Ардес имат офис на Арена Запад, от там съм си взимал Лаптоп и дават добри цени.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Canyon е супер фалшива марка за мишки, няколко такива служебни съм ползвал и винаги се прецакват за отрицателно време.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат фанатик Аватарът на mell0
    Регистр. на
    22.06.2014
    Все ще издържи 2 години. До 20 лева безжична с приличен външен вид и функционалност толкова. И аз съм ползвал и издържат по 2 години поне, което е добра инвестиция, понеже дори по-скъпите след 2 години се изтъркват и амортизират и пак трябва да се сменят.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Явно няма на пазара такава мишка, защото никой не предложи такава, каквато съм писал, че искам. Затова си поръчах от чичо Джак, вече пътува. Благодаря за предложенията все пак, въпреки че нямаха нищо общо с търсеното. Поне се предлагаха мишки, а не друго.

Регистр. на
    22.12.2008
    Прекалено са ти конкретни изискванията, най-вече за цената и за това да е от БГ, което са две взаимноизключващи се неща
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    29.09.2010
    Аз ползвам една на Канион и една на Хама и двете са 15-20лв. и са на повече от 2 години и не са мръднали. Според мен ако не е за игри или нещо свързано с работата, не си заслужава скъпа мишка.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Прекалено са ти конкретни изискванията, най-вече за цената и за това да е от БГ, което са две взаимноизключващи се неща
    Надеждата умира последна. Бях длъжен да опитам, имах огромно желание парите ми да останат тук, дори и да са малко повече от цената на алтернативната, която си поръчах, и да подпомогнат някой търговец, който не е решил, че нещо, което струва 5 лева трябва да ми го продаде за 27, ама ей го, на! Не се получи.

Проблем е и това, че има 100 вида мишка: с такава батерия, с онакава батерия, с една батерия, с две батерии, без батерии, с вградени батерии, такъв цвят, друг цвят, трети цвят, пети цвят, с кабел, без кабел, с блутуут, без блутуут, голям размер, среден размер, малък размер, с 3 бутона, с 5 бутона..... ставаш разноглед. Прилича на оная реклама на някаква банка май беше, в която Митко Павлов (член и на нашия форум, закодиран с името "mitenze"), изброява 20 причини да вземеш кредит. Та ако имаше само един вид мишка - отиваш и купуваш, а така...

Регистр. на
    22.12.2008
    Не че защитатам бг търговци, ама:
    5 лв. себестойност, 5 лв. печалба, 2 лв. данъци, 2 лв. гаранция, 6 лв. доставка = 20 лв.
    Toyota Prius 1.5 Hybrid

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Тема: Помощ при купуване на комп. мишка

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •