Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 27

Тема: Слабо парно на Bravo I

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Да, от двете страни (демек на входа и на изхода му).

Кара велосипед
    Регистр. на
    16.10.2008
    Как да разбера? Евентуално да видя тръбите към него, които са в двигателния отсек? Или трябва самия радиатор да се види (вътре в купето)? Съжалявам за въпросите, но съм малко бос в охладителната система :D Иначе си мислех да налея антифриз и през четирите пробки за обезвъздушаване (на загасена кола), това как ви звучи?

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Първо на работеща и загряла кола пускаш парното и се навираш под таблото и гледаш на напипаш тръбите на радиаторчето, ако цялото е студено - най - вероятно си за обезвъздушаване, ако само на входа е топло - значи е запушено самото радиаторче...

Кара велосипед
    Регистр. на
    16.10.2008
    Добре, ще проверя. Но ме съмнява да е запушено, уж за това го смених (мислех, че в него е проблема). Старото беше оригиналното, с щампа 97 година :D Към новото купих и оригинални о-пръстени от АХМ и съм сглобил всичко както трябва...

Кара велосипед
    Регистр. на
    16.10.2008
    Тръбите към радиаторчето са си горещи, тази откъм пасажера е по-топла, но все пак и двете греят

Кара велосипед
    Регистр. на
    16.10.2008
    Има ли вариант да са топли тръбите, но парното да не духа топло заради въздух в системата?

Фиат фанатик Аватарът на Константинов
    Регистр. на
    06.02.2014
    Цитат doctordre написа: Преглед на мнението
    Има ли вариант да са топли тръбите, но парното да не духа топло заради въздух в системата?
    Има разбира се но е малко вероятно щом са топли и двата маркуча
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен

Кара велосипед
    Регистр. на
    16.10.2008
    Някой познат ми каза, че можело да е от водната помпа? Не съм много в час с тези неща, дали е вариант и това? Иначе вчера пак пипах тръбите вътре в купето, входящата е доста гореща, изходящата по-малко (но все пак като си задържа пръстите секунда-две пръстите ми изгарят :D ). Не съм стигнал още до проверката на клапата, чудя се къде да бръкна да видя дали се затваря напълно.

Фиат фанатик Аватарът на Константинов
    Регистр. на
    06.02.2014
    Трудно ми е да повярвам че помпата е аут при положение че радиаторчето е вряло .....
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Тема: Слабо парно на Bravo I

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •