Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като изключа от контакт при запалени фарове нямам габарити.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Petrov написа:
    mitkomar написа:
    аз пробвах ама не мога да включа на парк. става въпрос за черничкото копче нали? натискасе и се завърта нали?
    И при мен го имаше тоя проблем и се оказа, че е от ключа (може би защото е доста износен). При едното положение влиза и завърта на "ПАРК" без проблеми, но на другото имъм чуството, че ще се счупи.
    И при мен номера с резервния ключ стана.Досега си мислех ,че проблема ми е в патрона.Не можех да превключа на габарити,дори имах проблеми и при завъртането на ключа при палене.Явно стария ключ е мнного износен.Резервния е чисто нов,с ясно изразени зъбци.
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    Коментар


      #32
      Immortal написа:
      Натискаш бутона, завърташ обратно на подаването на контакт - до крайно положение и вадиш ключа. При мен и Дедрата на комшията е така. Незнам за Браво/а-тата.Обаче имам един друг ключ, мисля че е правен допълнително, който не иска да завърти даже натам. И не ми отваря багажника (машинката не работи и се отваря само с ключа).Веднъж реших да не нося оригинала, а да го оставя за резерв - то така и трябва, но след 15 минутни опити да си отворя багажника, пак взех оригиналния ключ... Мисълта ми беше, че ключалките са капризни относно копия на ключове, така че може там да ви е проблема...
      Повярвай ми не е по-прецизен от на останалите коли, просто там където са ти правили копие на ключа явно не им е точна машината. Ако не си го правил отдавна можеш да отидеш да ти го оправят или да ти направят нов.

      Коментар


        #33
        Чета го тука описанието как става, написали сте го 100 пъти, обаче при мене не става.Давам на контакт, фаровете светят, сега би трябвало да натисна черната пъпчица под ключа и да завъртя обратно ключа до нулево положение. ОБАЧЕ черната пъпка не се натиска, как ли не я мъчих! Не ще да хлътне. Лесно ли трябва да стане? Иначе като си върна ключа в нулево, бутончето си се натиска съвсем свободно, ама тогава пък вече сме изпуснали момента да оставим габаритите включени.Къде ли е проблема с това бутонче?

        Коментар


          #34
          Аааа значи то имало разлика между това ПАРК положение, дето все говорите за него и НУЛЕВОТО положение, което имам предвид аз. Ще пробвам след работа. Ух, нямам търпение.

          Коментар

          Working...
          X