Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дюзи без дифтунги на Браво 1.9JTDM 120кс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ох колега и по тия пътища минах
    Наи напред отидох при Бобо като преди това му звъннах и се разбрахме кога да му я закарам,но три дни колата стоя пред сервиза без въобще да я припали поне а в същото време коли които доидоха след мен се правеха
    После отидох в Вентура сервиз,там ми казаха да си сменя регулатора и ще се оправи,взех регулатор чисто нов но не се оправи и само дадох 200 лв плюс 80лв диагностика.нали тия хора правят всеки ден JTD
    Също както казваш реших да сменя помпата с друга втора употреба но познаи, КОЛАТА НЕ ЗАПАЛИ с другата помпа та се наложи отново да се върне моята което ми струваше 150лв труд в сервиза
    Чудно ми е как за 20 Мин ще се смени тая помпа и то за 50 кинта

    Коментар


      #32
      Колега за какво служи този клапан и какво му е точното название?Да не би да е ограничаващ налягането?Колата как е сега,някакви забележки по работата на мотора и паленето след смяната?

      Коментар


        #33
        Незнам точно за какво служи, мисля че поддържа налягането в помпата,намира се точно между двата щуцера за горивото.представлява нещо като гайка ссъс съчма.а какво е вътре незнам
        Цената му в Бош е 50 кинта
        сега не гасне и си върви като 120коня

        Коментар


          #34
          Ела и ще ти покажа как се сменя за 20мин,без да се пипа ангренажа. Сменил съм 3бр. вече.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #35
            Tempras написа: Преглед на мнението
            Ела и ще ти покажа как се сменя за 20мин,без да се пипа ангренажа. Сменил съм 3бр. вече.
            И му трябват два болта и едина тресчотка.
            Даже съм сигурен че може и за по бързо ако се засили.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #36
              дано вече не ми се налага,но ще имам предвид тази покана

              Коментар

              Working...
              X