Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изгоря склада на Дядо Коледа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изгоря склада на Дядо Коледа

    Иде Коледа... от три дена обикалям като гламав с един списък от писмото на малката ми дъщеричка до Дядо Коледа. Списъка се състои от шест желания, някои от които с по няколко позиции. Част от нещата не мога да ги намеря и... съобщих на щерката лошата новина, че склада с плюшените играчки на Дядо Коледа е изгорял А освен това, добрият старец вече е доста стар и вече забравя. Вие как се измъквате от ситуацията с желанията на малките, ако са прекалени или не можете да намерите исканото?
    Лошото е, че проблема на свършва с малката, имам и голяма (на 22), там ситуацията е хептен трудна... поне за жената знам какво иска и сме се разбрали, но следват другите наоколо и... не ми идват никакви идеи. Споделете вие какво и как! Пък може да е от полза и за други в моето положение...
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

    #2
    Ех, спомени... Опитвал съм се да изпълнявам всички желания на децата си, с цената на всичко. Само едно не успях да изпълня - да купя цял магазин за играчки на големия син . Това са прекрасни вълнения и дилеми. Надявам се пак да ги изживея, вече като дядо. Още не съм такъв де, но се надявам да е скоро.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      И ние имаме подобни вълнения сега. Каката е на 10 години и вече усеща как стоят нещата с Дядо Коледа, но се прави на разсеяна и й харесва да получава подаръци от него. Малкият е на почти 8 и сега си е поръчал няколко неща, най-много държи на скейтборд. Да го питаш какво ще прави с него посред зима, но програмата е натоварена, защото за десетина дни са се наредили Коледа, Нова година и Рожденият му ден, който е на 3. януари. Плюсът за нас е, че купуваме наведнъж всички подаръци и те си отиват по предназначение в този кратък срок И един виц в тази връзка, който наскоро прочетох във фейса: Когато на вечеря момиченцето прочете писмото си до Дядо Коледа, в което искаше за себе си Айфон Х и палто от норка за мама, Дядо Коледа припадна
      Последна редакция от sugarboy; 21.12.2018, 07:25.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        Абе моя дъртак вече достави всички желания, ама дребните нещо така ме ядосват, та се чудя дали да им обясня че някое еленче си е контузило крачето по разчистените улици на София и доставката може да се забави леко с 1-2 месеца.
        Ама те вече не вярват и двамата. Малкия до миналата година уж вярваше даже си правеше сметката - избираше скъпи подаръци и викаше "тате така няма да се набутвате вие да купувате ами Дядо Коледа ще ги докара"
        Тази година вече гледа цени и преценява гадината.
        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

        Коментар


          #5
          Сменете заглавието много е стряскащо
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Странна работа. Аз за сега съм в позиция, че подаръците са си подаръци, но трябва да има контрол.
            Точно вчера жената ми показва някаква тема там из нейния си виртуален свят, където се обсъждат списъци, желания, идеи и всякакви от този род. Родителите са като златни рибки. Не малка част споделят, че взимат пари назаем, само и само да изпълнят желанията. Това за мен не е редно.
            За мен това е крайно грешно и детето дори да си мисли, че Дядо Мраз носи подаръците, то то трябва да знае, че е заслужило и със сигурност да прави избор и приоритети. Така, че горете складовете на макс и чупете краката на бедните еленчета, ако го заслужават.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Проблема в моя случай не е дали детето заслужава, а това, че не мога да намеря "ключови" неща от желанията. Миналата година и дадох възможност да говори по телефона с Дядо Коледа, понеже не беше съвсем убедена (набрах стационарния телефон в другата стая и и дадох да говори с него/мене) и от тогава искренно вярва в него. Това (вярата в Дядо Коледа) има доста добър възпиращ ефект от една камара детски щуротии и непослушание.
              Другия проблем са големите на които трябва да се вземе по нещо - роднините с които сме постоянно. От една страна си имат всичко, от друга не може нищо да не им дадеш, макар като ги питаш, да не искат нищо. Същите тези дето не искат нищо на мен винаги ми носят по нещо и аз съответно трябва да им върна жеста. Трябва да им взема по нещо, което хем да не е идиотско, хем да им влезе в работа, хем да не са чорапи
              Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

              Коментар


                #8
                Трудна работа... Моят убавец вече направи уговорката, че "ако на Дядо Коледа не му стигат паричките, то аз ще му дам половината"... Няма отърване.
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар

                Working...
                X