Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна
Резултати 61 до 70 от 96

Тема: Електронните винетки

Обясненията на АПИ звучат нагло. Да се извинят за нескопосания софтуер, писан от пълни аматьори, да си посипят тиквите с пепел, а не да наглеят.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	Vinetka.jpg
Преглеждания:	59
Размер:	66,3 KB
ID:	106643
    Fiat Idea 06" 1.4 LPG
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.

Днес успях да си закупя през сайта годишна винетка, валидна от 01.02.2019 до 31.01.2020. Противно на съветите на отговорни другари от АПИ, които не са много в час, а някои май вече не са и на работа, си запазих копие от електронната винетка на достатъчен брой места - в случай, че се наложи да доказвам, че наистина съм си закупил такава.
    Мисля, че хората се изплашиха от проблемите със сайта и 99 % от собствениците на МПС, чиито винетки изтичат на 31.01, ще се опитат да закупят винетки в последните 2-3 дни на месеца. И съответно прогнозирам - без особен риск да сбъркам, че в края на месеца пак ще има драми със сайта.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Не е тема за вицове, но мястото май е най-подходящо, ако админа сметне за неудачно моля да го изтрие или премести.
    -Чакам да качат електронната винетка в "Замунда", за да си я изтегля без пари.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

В Италия не могат да съберат 2 милиарда евро от такива такси
    Което било незначително от постъпленията и тук ще има такива .
    Интересно ще е при камионите .

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Цитат NikMar написа: Преглед на мнението
    Не е тема за вицове, но мястото май е най-подходящо, ако админа сметне за неудачно моля да го изтрие или премести.
    -Чакам да качат електронната винетка в "Замунда", за да си я изтегля без пари.
    Качена е! Само един пост над твоя.
    Fiat Idea 06" 1.4 LPG
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.

Регистр. на
    29.11.2006
    Някой може ли да каже каква е разликата м/у тези два сайта и защо са два нямащи нищо общо помежду си? Регистрирах се във втория и се оказа, че профилът ми няма нищо общо с първия, но в крайна сметка би трябвало да четат от една обща база. При влизане в първия за проверка на винетка той пък ме препраща тук https://www.bgtoll.bg . Май взеха за сметка на тол системата да правят пари и странични мошета, което не ме учудва в България.
    http://evinetka.bg
    https://vinetki.bg/?utm_medium=googl...SAAEgLdxvD_BwE
    Последна промяна от NikMar : 15.01.2019 в 13:22
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Закон на Мърфи.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    И що се набутваш в разни съмнителни сайтове? Те и А1 продават винетки, там нямаш ли регистрация?
    Официалния сайт, колкото и да е недоизпипан върши работа, а има и мобилно приложение.
    Сякаш всеки ден ще купуваш винетки, та чак и регистрация!
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Или в някоя бензиностанция поща Нали уж били 6000 места за да си купиш
    Последна промяна от kluchar : 15.01.2019 в 17:44

Регистр. на
    29.11.2006
    Не тръгнах да купувам, а да проверя за валидност. Къде е легална проверката?
    Закон на Мърфи.

Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна

Тема: Електронните винетки

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 3 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 3 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •